Zyxel Communications z umową dystrybucyjną z firmą AB S.A.

0
219

Zyxel Communications podpisał umowę dystrybucyjną z firmą AB S.A. Do zacieśnienia współpracy skłoniła obie firmy rosnąca popularność produktów Zyxel, a także ich coraz większa sprzedaż. Do tej pory AB S.A. związana była z Zyxelem umową subdystrybucyjną.

AB S.A. to czołowy dystrybutor IT i elektroniki użytkowej w regionie Europy Środkowo–Wschodniej. Obecnie spółka prowadzi bezpośrednią działalność w Polsce, Czechach i na Słowacji. W stałym portfolio firmy znajduje się ponad 96 000 produktów, 800 marek z całego świata.

Zawarta umowa dystrybucyjna jest następstwem blisko siedmioletniej, udanej współpracy z firmą AB S.A., dzięki której popularność naszych produktów w Europie Środkowo-Wschodniej znacznie wzrosła. Zależy nam na tym, aby maksymalnie zwiększać dostępność produktów Zyxel  dla resellerów. Rozwijanie współpracy z AB jest realizacją tych założeń – mówi Norbert Ogłoziński, Country Sales Manager.

W ramach umowy Zyxel Communications oferuje dodatkowo pełne wsparcie szkoleniowe za pośrednictwem Centrum Kompetencyjnego firmy AB oraz kompleksową pomoc w realizacji projektów.