Od stycznia zmiana warty w organizacji partnerskiej Lenovo?

0
451
[sam id=8 codes='false']

Udało nam się nieoficjalnie potwierdzić dużą zmianę, która prawdopodobnie nastąpi od stycznia w polskim oddziale Lenovo. Odchodzącego ze stanowiska szefa organizacji partnerskiej – Mirosława Pisańca może zastąpić Tomasz Włastowski.
Obie postacie są dobrze znane resellerom i dystrybutorom. Kilka lat spędzili pracując także razem, m.in.: w dziale komputerów osobistych w HP Polska. Działem tym przez szereg lat kierował obecny szef Lenovo Andrzej Sowiński.

Mirosław Pisaniec, związany z branżą IT od ponad 20 lat, w ostatnim okresie (4 lata) odbudował i zapewnił rozwój organizacji partnerskiej w Lenovo. W poprzedniej edycji plebiscytu Złotych Asów IT organizowanego przez naszą redakcję otrzymał tytuł najlepszego szefa ds. współpracy z partnerami handlowymi. Gratulujemy efektów 4 letniej pracy w tej firmie i czekamy na informacje o dalszej karierze zawodowej.

Tomasz Włastowski to także kawałek historii branży. Ponad 2 lata w ABC Dacie kierował sprzedażą PC (1996 – 98), był menadżerem produktu a Sun-ie, od 2000 roku związany z HP Polska, w którym w latach 2000 – 2003 kierował komercyjną częścią kanału sprzedaży. Na prawie 4 lata związał się z firmą Fujitsu Technologies, w której kierował organizacją partnerską. Po powrocie do HP w 2009 roku pracował na wielu stanowiskach, zarówno w dziale TSG, jak również PSG. Jak udało nam się ustalić, Włastowski dołączy do zespołu Lenovo Polska z początkiem stycznia 2016 roku.