Zmiana sternika w ATM SA

0
80

Piotr Sieluk został oddelegowany do pełnienia obowiązków prezesa zarządu ATM S.A. Piotr Sieluk zastąpi na tym stanowisku Sylwestra Biernackiego, który był prezesem zarządu od maja 2016 roku.

– Po roku naszej obecności w akcjonariacie ATM S.A. zakończyliśmy pewny etap organizacyjnych i strategicznych zmian w spółce. Z punktu widzenia głównego inwestora, dokonaliśmy też przeglądu zamierzonych celów – powiedział Maciej Kowalski, Partner Funduszu MCI.Euroventures oraz Zastępca Przewodniczącego Rady Nadzorczej ATM S.A. – Mając na uwadze dobro wszystkich inwestorów, podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu zmian w kadrze managerskiej. Mam przekonanie, że sprowadzenie do spółki Piotra Sieluka spotęguje jej wzrost i pozwoli dalej rozwijać się zgodnie z przyjętymi przez nasz Fundusz założeniami – dodał Kowalski.

Na stanowisko prezesa zarządu został oddelegowany Piotr Sieluk, manager z 20-letnim stażem, od ponad 10 lat związany z branżą telekomunikacyjną.

– Spółkę ATM postrzegam jako lidera polskiego rynku centrum danych, posiadającą bardzo mocne fundamenty biznesowe oraz znakomity i oddany zespół pracowników. Bardzo się cieszę z możliwości dołączenia do ATM i skoncentrowania się wraz zespołem na świadczeniu naszym obecnym oraz przyszłym klientom usług o najwyższych standardach jakości – powiedział Piotr Sieluk.

Zmiany w zarządzie spółki wchodzą w życie z dniem 31 maja 2017 roku.