Zmiana w składzie zarządu ACTION S.A.

0
281

Potwierdziła się informacja o odwołaniu Edwarda Wojtysiaka z Zarządu Action SA. Jednak, jak wynika z komunikatu „(…)Pan Edward Wojtysiak będzie współpracował ze Spółką w ramach obszaru przetargów”.

Od 12 października br. Zarząd ACTION S.A. w restrukturyzacji jest dwuosobowy. Na czele spółki pozostaje Pan Piotr Bieliński, Prezes Zarządu ACTION S.A. i Pan Sławomir Harazin, Wiceprezes Zarządu ACTION S.A.

Wieloletnie doświadczenie i świetna znajomość segmentu przetargów to unikatowy know-how Edwarda, który w Action bardzo cenimy. Nie bez znaczenia są też sukcesy, które od 2004 roku odnosił dla naszej organizacji najpierw jako pełnomocnik ds. przetargów, a od 2008 roku jako członek zarządu ACTION S.A. To właśnie Edwardowi zawdzięczamy wygrany kontrakt na dostawę serwerów marki własnej Action (Actina Solar) do Europejskiej Organizacji Badań Jądrowych w Genewie (CERN). Dlatego chciałbym mu za to wszystko jeszcze raz podziękować i życzyć kolejnych wybitnych osiągnięć – mówi Piotr Bieliński, Prezes Zarządu ACTION S.A.