Zestaw wideokonferencyjny dla szkół

0
311

W ofercie ViDiS pojawił się zestaw wideokonferencyjny Aver CC30, którego zaletą jest gotowość do pracy natychmiast po podłączeniu kabla USB i prowadzenie rozmów za pośrednictwem takich programów jak Skype, Skype for Business, Google Hangouts, Zoom, WebEx, Adobe Connect i WebRTC. Dodatkowo jest to kompletne rozwiązanie do wygodnego nagrywania zajęć.

[sam id=8 codes='false']

Wysoka jakość wideokonferencji gwarantowana przez markę Aver z kamerą o szerokim kącie widzenia z bezprzewodowym mikrofonem i dedykowanym oprogramowaniem zaprojektowana dla użytkowników edukacyjnych to krótka charakterystyka Aver CC30.

aver_cc30_camera_01Kamera oferuje szeroki kąt widzenia (100° w poziome / 120° po przekątnej) co oznacza, że widzi znacznie więcej niż kamera wbudowana w laptopa. Atutem bezprzewodowego mikrofonu jest bezproblemowe przekazywanie go między uczestnikami. Daje to swobodę bezprzewodowej komunikacji do 10 metrów.

Oprogramowanie, które jest w zestawie pozwala na dodawanie notatek na obrazie, nagrywanie, a także transmisję na żywo na m.in. YouTube (streaming).

Zestaw do wideokonferencji USB Aver CC30 jest dostępny w cenie 3499 z VAT