Z HP do 3DGence

0
273

Witold Tomaszek, po prawie 18 latach w HP Polska zmienił miejsce pracy. Obecnie związany z polskim producentem rozwiązań druku 3D, firmą 3DGence, w której objął stanowisko dyrektora marketingu w Polsce i na świecie. Odpowiedzialny jest także za działania PR.

Opracowanie strategii i budowa marki, rozwój nowych produktów oraz wdrażanie działań marketingowych w skali globalnej, to główne zadania z którymi musi się zmierzyć. Sporo tego, jednak 3DGence to ambitna firma, której celem jest osiągnięcie pozycji lidera rynku w Polsce oraz rozwój biznesu za granicą.

Z branżą IT związany od 1996 roku. Najpierw w firmie Xerox, jako Global Accouts Sales Executive. W 1997 Witold Tomaszek związał się z Hewlett Packard Polska. W firmie HP pełnił szereg funkcji, głównie w w dziale IPG (Imaging and Printing Group), m.in: szefa marketingu w dziale IPG (2002-2005), po połączeniu działów IPG i PSG – kierował sprzedażą rozwiązań druku i komputerów osobistych dla segmentu konsumenckiego (2005-2009), zarządzał kategorią urządzeń atramentowych (2009-2012). W ostatnich latach kierował zespołem menadżerów produktów (2012-2014) jako Manager of Printing Category Managers Team w dziale PPS (Personal and Printing Systems).

Witold Tomaszek jest absolwentem Politechniki Łódzkiej, ukończył także na De Montfort University, Leicester w Anglii. Posiada dyplom MBA Akademii Leona Koźmińskiego. Prywatnie amator rozgrywek brydżowych i kolekcjoner płyt winylowych.

Trzymamy kciuki i składamy gratulacje!

http://3dgence.com