Xerox dostarczy materiały eksploatacyjne do drukarek innych producentów

0
307

Xerox wprowadza na rynek tonery do drukarek laserowych innych producentów, tak brzmi komunikat. Co to oznacza? Producent zaspokoi potrzeby użytkowników sprzętu marek HP, Brother, Lexmark, Kyocera, by mogli korzystać z tonerów marki Xerox przeznaczonych do drukarek laserowych innych producentów.

Rozwiązanie funkcjonujące z powodzeniem od wielu lat w Stanach Zjednoczonych oraz na zachodzie Europy jest już dostępne na polskim rynku.

Czy to koniec alternatyw w Polsce?

Firma Xerox, lider technologii druku cyfrowego, gwarantuje najwyższą jakość wydruku: gęstość pokrycia, odwzorowanie linii kolorów i nasycenie wypełnień barwnych. Kasety z tonerem Xerox z łatwością spełniają, a niejednokrotnie przewyższają, wymagania określone przez producentów innych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. To powód, dla którego Xerox i jego produkty cieszą się od 70 lat niezmienną popularnością. Z wymiennych kaset mogą już korzystać polscy konsumenci.

Jakość, pewność i oszczędność – zapewnia Xerox

Jak wynika z badań producenta, wybór kasety z tonerem Xerox pozwoli obniżyć ponoszone 1018057577nakłady nawet o 25%, a koszt wyprodukowania jednego zadrukowanego arkusza będzie niższy. Toner pozwoli także zadrukować taką samą lub nawet większą liczbę stron, w porównaniu z ofertą producenta drukarki lub urządzenia wielofunkcyjnego. Wysoki standard zapewnia Xerox Technology Center – jednostka projektująca i wdrażająca rozwiązania w zakresie technologii tonerów. Korzystanie z tych materiałów w urządzeniach innych producentów nie spowoduje wygaśnięcia gwarancji na posiadany sprzęt – to jedna z ważniejszych informacji, która z pewnością ucieszy zwolenników jakości Xerox. Na cały okres eksploatacji kasety użytkownik otrzyma gwarancję obejmującą toner.

Kasety do drukarek laserowych marki Xerox są produkowane w taki sposób, aby zminimalizować ilość wytwarzanych odpadów i umożliwić ich recycling. Firma wspiera w ten sposób długofalowe działania proekologiczne – zarówno swoje, jak i swoich klientów. Zakłady produkcyjne i dystrybucyjne Xerox są prowadzone w zgodzie z normami ISO 9001 i ISO 14001. To kolejny argument dla firm, które chciałyby drukować, nie obciążając środowiska.

Wyłącznym dystrybutorem wymiennych kaset do druku laserowego w sprzęcie innych producentów niż Xerox jest grupa ABC Data.