Ever: Wymień stary zasilacz

0
274
[sam id=8 codes='false']

Akcja „Wymień stary na nowy” jest skierowana dla przedsiębiorców wykorzystujących zaawansowane technologicznie trójfazowe zasilacze awaryjne. Trwa do końca roku 2013.

Niektóre urządzenia, choć spełniają w przedsiębiorstwach kluczową rolę, pozostają często niedoceniane. Jednym z przykładów jest UPS. Większość menadżerów nie zdaje sobie sprawy, że nadmierna eksploatacja zasilacza awaryjnego prowadzi do przykrych konsekwencji. Zużyte komponenty mogą w każdej chwili zawieść, przez co UPS nie zabezpieczy komputerów bądź serwerów w przypadku awarii sieci energetycznej. Poza tym użytkownicy starych modeli płacą dużo wyższe rachunki za energię elektryczną. Nowoczesne, trójfazowe systemy UPS posiadają szereg energooszczędnych rozwiązań np. kompensację mocy biernej, których próżno szukać choćby w kilkuletnich zasilaczach.

Do wymiany starego sprzętu na nowy, często zachęcają producenci samochodów – zostaw swoje stare auto, a otrzymasz rabat na nowe – to znany slogan. Tym samym tropem podąża EVER, polski producent zasilaczy awaryjnych. Akcja „Wymień stary na nowy” jest skierowana dla przedsiębiorców wykorzystujących zaawansowane technologicznie trójfazowe zasilacze awaryjne. Działanie obejmuje użytkowników starych zasilaczy awaryjnych, również tych nienależących do marki EVER. Każdy przystępujący do akcji uczestnik, który zadeklaruje zwrot używanego UPS-a otrzyma do 40 procent rabatu na zakup nowego trójfazowego zasilacza EVER. Są to produkty klasy On-Line (VFI) przeznaczone do współpracy z urządzeniami zasilanymi z sieci energetycznej ~400 V / ~230 V. Systemy UPS Powerline oraz Powerline Green zabezpieczają pracę serwerów, sieci komputerowych czy systemów obróbki danych.

Uczestnicy akcji zyskają możliwość zakupu zasilacza awaryjnego w atrakcyjnej cenie, ale zakres korzyści jest dużo szerszy. Trójfazowe zasilacze awaryjne EVER kompensują moc bierną, dzięki czemu ich użytkownik nie ponosi kosztów z tytułu opłat za ponadumowny pobór mocy. Oszczędności w skali roku mogą sięgać od 4 tysięcy do 36 tysięcy złotych, a ich skala zależy od mocy zasilacza UPS. Dodatkowym walorem produktów z rodziny Powerline jest

wysoka sprawność w szerokim zakresie obciążeń, minimalizująca straty mocy oraz koszty związane z chłodzeniem urządzeń. Co ważne, systemy EVER objęte są pięcioletnią gwarancją.

By skorzystać z promocji wystarczy wejść na stronę http://ever.eu/a/pl/formularz-wymien-stary-na-nowy oraz wypełnić krótką ankietę.

Akcja „Wymień stary UPS na nowy” trwa do 31.12. 2013 r.