Wydajne skanery w ofercie MODECOM

0
223

Firma MODECOM, licencjonowany dystrybutor skanerów marki Plustek wprowadza do oferty dwa wysokiej klasy skanery biurowe z serii SmartOffice – PS4080U oraz PS3060U, które pozwolą w błyskawiczny sposób przekształcić na format cyfrowy duże partie dokumentów.
Skanery wyposażono w pojemny, ultraszybki automatyczny podajnik dokumentów. Podajnik  w modelu SmartOffice PS3060U pomieści do 50 arkuszy formatu A4, 20 wizytówek. Natomiast model PS4080U zmieści aż do 100 oddzielnych i odpowiednio do 30 wizytówek. Obydwa modele są w stanie w ciągu jednego dnia roboczego przetworzyć do 4000 arkuszy.

Dodatkowo, wbudowany w konstrukcję skanerów ultradźwiękowy czujnik, wykrywa złączone ze sobą kartki, eliminując  tym samym ryzyko zniszczenia ważnych dokumentów.  Obydwa modele również umożliwiają skanowanie kart plastikowych do grubości poniżej 1.2mm. Urządzenia wyposażone są w wysokiej jakości komponenty optyczne, które zapewniają, że przekształcone za ich pośrednictwem dokumenty są najwyższej jakości. Plustek SmartOffice PS4080U oraz PS3060U są w pełni kompatybilne ze sterownikiem TWAIN, dzięki czemu są mogą współpracować z prawie każdą dostępną na rynku aplikacją do zarządzania obrazami.

Do urzadzeń dołączony jest zestaw oprogramowania do zarządzania obrazami, dokumentacją. Na szczególną uwagę zasługują aplikację ABBYY Fine Reader 9.0 Sprint do cyfrowego rozpoznawania tekstu (OCR) oraz Presto! PageManager – przeznaczoną do zarządzania i edycji dokumentacji cyfrowej.

www.modecom.pl