Wszechstronny projektor biznesowy WXGA

0
179

Firma BenQ wprowadza na polski rynek nowy projektor MW663 o rozdzielczości WXGA (1280 x 800) i jasności 3000 ANSI lumenów, przeznaczony dla biznesu i edukacji.

Zastosowana w projektorach MW663 własna technologia SmartEco (bazująca na rozwiązaniu Philips ImageCare wprowadzonym w projektorach DLP po raz pierwszy przez firmę BenQ) zapewnia bezkompromisową jasność i wyśmienitą jakość obrazu. W projektorze zoptymalizowano żywotność poprzez zastosowanie innowacyjnych rozwiązań oszczędzania:

  • Eco Blank Mode Tryb ten pozwala wygasić ekran ilekroć prowadzący prezentację chce skupić uwagę audytorium na sobie lub po prostu projektor nie jest w danym momencie potrzebny. Po uruchomieniu trybu Eco Blank specjalna funkcja zmniejsza moc lampy automatycznie, pozwalając ograniczyć całkowite zużycie energii o 70%.
  • SmartEco Mode Tryb ten w inteligentny sposób dostosowuje moc lampy do jasność otoczenia zapewniając doskonały kontrast i jasność z wykorzystaniem tylko takiej ilości światła jaka jest niezbędnie potrzebna.
  • No Source Detected Mode Projektor automatycznie przechodzi w tryb Eco Blank Mode jeśli przez trzy minuty nie wykrywa sygnału, co eliminuje niepotrzebne marnowanie energii i wydłuża czas życia lampy.
  • Stanby Mode W trybie czuwania MW663 utrzymuje zużycie energii poniżej 0,5 W. Rozwiązanie to ogranicza zużycie energii i wydłuża czas życia lampy.

W tylnej części obudowy projektora umieszczono gniazdo na kabel Kensigton będący standardowym zabezpieczeniem urządzeń elektronicznych przed kradzieżą. Do przeprowadzenia prezentacji nie jest potrzebny komputer. MW663 wyświetli obrazy w formacie JPEG, JPG, BMP, PNG, GIF i TIFF z podłączonej do gniazda projektora pamięci USB.

Gniazdo mikrofonowe i wbudowany głośnik pozwalają wykorzystać projektor MW663 do łatwiejszego prowadzenia prezentacji – bez konieczności „przekrzykiwania” sali. Specjalnie zaprojektowana klapka na wierzchu obudowy pozwala wymienić lampę w razie konieczności nawet w trakcie prezentacji bez jej przerywania.

Projektor jest dostępny w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 2499 zł. Gwarancja door-to-door 36 miesięcy, na lampę 1 rok lub 2000 godzin pracy.