Wortmann AG: umowa z InsERT S.A.

0
597

W lutym b.r. firmy Insert S.A oraz Wortmann AG podpisały umowę partnerską. Sprzęt  komputerowy z logo Terra pojawi się w ofercie polskiego producenta systemów ERP.

Podpisanie umowy pomiędzy liderem oprogramowania dla firm w Polsce oraz wiodącym niemieckim dostawcą sprzętu komputerowego pozwoliło stworzyć  specjalną ofertę, z której skorzystać będą mogli zarówno klienci firmy InsERT, jak i współpracująca z nią sieć partnerska.  Do sprzedaży trafiły wyselekcjonowane komputery marki Terra. Urządzenia te dają gwarancję komfortowej pracy z programami Insertu.

Cieszymy się z partnerstwa z Insertem, który jest liderem na rynku producentów oprogramowania dla firm. Mamy taka sama strategie sprzedaży, lecz  dzięki różnicom produktowym uzupełniamy się, tworząc synergię. Pozwoli to nam wspólnie osiągnąć jeszcze lepsze efekty.” powiedział Wojciech Kosecki – prezes polskiego oddziału.

W podobnym tonie wypowiadają się przedstawiciele Insertu. „Postanowiliśmy stworzyć kompleksową ofertę – poza oprogramowaniem właściciele firm szukają dobrego sprzętu – m.in. komputerów stacjonarnych i notebooków. Jako dostawcę wybraliśmy Wortmanna, którego komputery to solidna niemiecka jakość w atrakcyjnych cenach” – dodaje Tomasz Sokołowski dyrektor marketingu i sprzedaży w InsERT S.A.

Wybrane produkty Wortmann dostępne są na stronie sklep.insert.com.pl. Istnieje także możliwość realizacji zamówień innych konfiguracji na specjalne zamówienie.