Wortmann AG: serwis szyty na miarę

0
438

Wypracowana przez lata koncepcja serwisowa firmy Wortmann AG została skutecznie wdrażona na polskim rynku. Firma swoim partnerom serwisowym oferuje bardzo korzystne warunki, dlatego coraz więcej przedsiębiorstw jest zainteresowanych współpracą. Zaprasza także do współpracy!

Prezes polskiego oddziału –  Wojciech Kosecki wspomina, że po analizie tematu związanego  z serwisem na obszarze Polski, nie znalazł bardziej konkurencyjnej oferty.

Partnerzy są wynagradzani na podstawie roboczogodzin a nie ryczałtem, co przekłada się na jakość realizacji naprawy.

Jesteśmy zdania, że ryczałt jako górny limit wynagrodzenia za serwis przenosi ryzyko z producenta na partnera. Wortmann jako producent czuje się sam odpowiedzialny za możliwe uszkodzenie produktów Terra – deklaruje Wojciech Kosecki, prezes Terra Computer.

Obecnie firma chwali się współpracą z siatką ponad 1000 partnerów serwisowych, realizuje usługi on-site w wielu europejskich krajach. Rówież w Polsce koncepcja serwisowa jest stale rozwijana.

Dla producenta najistotniejsze jest doświadczenie i wysokie kwalifikacje techniczne serwisu.

Wszyscy partnerzy serwisowi Wortmanna mają swojego opiekuna, który zapewnia szybką pomoc przy ewentualnych problemach a to przekłada się na satysfakcję klienta.

Stwierdziliśmy, że klienci końcowi preferują jednego zaufanego partnera handlowego i serwisowego. To rozwiązanie chcemy zaoferować naszym partnerom – wyjaśnia Wojciech Kosecki.

Wortmann oferuje klientom dostosowany do ich wymagań, indywidualny serwis pod nazwą Service-To-Order. Do każdego komputera klasy PC daje możliwość skorzystania z serwisu on-site do 5 lat a dla serwerów nawet do 8 lat.

W portfolio firmy jest także dostępny serwis zachowania dysku twardego, dzięki czemu klient zyskuje większe bezpieczeństwo swoich danych.

Nowością na naszym rynku jest usługa pod nazwą QNAP Service. Wortmann jako jedyny będzie świadczył usługi serwisu on site dla urządzeń typu NAS produkowanych przez QNAPa. Serwis będzie obejmował wymianę urządzenia na nowe nawet następnego dnia roboczego.

Oferta ta daje duże możliwości w związku z nową ustawą odnośnie RODO. Partner może skorzystać z serwisu on-site z wykupioną usługą zachowania dysku twardego i chronić dane swoich klientów. Wymiany urządzeń bez naruszania dysków, które zostają u klienta, będą sporym ułatwieniem w zarządzaniu bezpieczeństwem.

Resellerzy i integratorzy zainteresowani współpracą lub mający pytania dotyczące działalności firmy, są proszeni o kontakt mailowy: wspolpraca@wortmann.de lub telefoniczny +48 52 308 00 51.

Zawsze zapraszamy na naszą strone internetową www.wortmann.de, www.terracomputer.pl oraz na nasz profil na FB: TerraComputerPL