Walcz o nagrody w konkursie dla partnerów ViDiS!

0
242

Walcz o nagrody w konkursie dla partnerów ViDiS! Sprawdź, jak można je zdobyć w ramach jesiennej promocji niszczarek oraz sejfów i kaset zorganizowanej przez ViDiS.

Do wygrania są nagrody rysiki Kensington Virtuoso™ Touch Stylus & Kensington Pen i Virtuoso Stylus ufundowane przez firmę ViDiS dla partnerów w ramach jesiennej promocji niszczarek Rexel oraz sejfów i kaset SentrySafe wiodą trzy kroki. Żeby je zdobyć, trzeba:

1.
Zarejestrować się w programie na stronie www.czasnabiuro.pl

2. Polubić wybranego posta na www.facebook.com/czasnabiuro oraz www.facebook.pl/ResellerNews

3. Stworzyć hasło, którym przekonasz klienta do zakupu produktów chroniących poufne informacje z oferty promocyjnej ViDiS. Hasło nie powinno liczyć więcej niż 200 znaków ze spacjami. Hasło zależy od Twojej kreatywności: np. można powołać się na statystyki dotyczące bezpieczeństwa danych, lub odnieść się do konkretnych przykładów konsekwencji związanych z utratą danych.

Swoje prace należy przesyłać na adres: a.suchta@reseller-news.pl, najpóźniej do 8 listopada 2013 r.

Rozstrzygnięcie konkursu na najlepsze hasła pomocne w sprzedaży niszczarek, sejfów i kaset ogłosimy na stronie www.reseller-news.pl oraz www.czasnabiuro.pl, a także na fanpage’ach promocji ViDiS (www.facebook.com/czasnabiuro) oraz magazynu Reseller News (www.facebook.pl/ResellerNews) do 18 listopada 2013 r. 

Więcej informacji na temat jesiennej promocji dla partnerów ViDiS.

Nagrody:

1 x Kensington Virtuoso™ Touch Stylus & Pen

virtuosostylus

SRP: 98 zł

1 x Kensington Virtuoso Stylus

virtuosotouch

SRP: 68 zł