AB SA: V edycja NOC IT z firmą INTEL

0
404

Partnerem 5 edycji Nocy IT będzie Intel. Tematem przewodnim spotkania będą nowoczesne narzędzia i technologie dla biznesu. Dostępne będzie także portfolio laptopów 2in1 wykorzystujących procesory Intel, technologią zwiększającą poziom bezpieczeństwa przy uwierzytelnianiu logowania jak i zobaczyć w działaniu rozwiązanie Intel Unite pozwalające bezprzewodowo łączyć komputery z rzutnikiem/ekranem, dzięki czemu spotkania w sali konferencyjnej stają się łatwiejsze i efektywniejsze.

[sam id=8 codes='false']

Uczestnicy poznają pełną paletę możliwości oferowanych przez te urządzenia i poznają praktyczne zastosowania tych rozwiązań w biznesie.

Ponadto opowiemy o nowości na rynku – pamięciach masowych Intel Optane. Technologia ta stanowi wyjątkowe połączenie nośnika pamięci 3D XPointT, kontrolerów pamięci i pamięci masowej Intel, sieci Intel Interconnect IP oraz oprogramowania Intel. Wszystkie te elementy zapewniają zdecydowane zmniejszenie opóźnień i przyspieszenie systemów, co umożliwia lepszą obsługę obciążeń roboczych wymagających dużej pojemności i szybkiej pamięci masowej.

Na wydarzeniu będzie można przetestować urządzenia 2in1 oraz zapoznać się z rozwiązaniami z rodziny Intel Optane.

Zaprezentujemy również nową rodzinę procesorów Intel Xeon Scalable, która zapewnia elastyczną wydajność, zwiększa bezpieczeństwo i poprawia efektywność. Nowa rodzina procesorów Intel Xeon Scalable zastępuje linię Intel Xeon E5 i E7. Nowe cztery segmenty procesorów – platyna, złoto, srebro i brąz – ułatwiają dobór najlepszego skalowalnego, bezpiecznego, elastycznego i nowoczesnego rozwiązania dopasowanego do potrzeb klienta.

Szczegóły i rejestracja! 

NOC IT to spotkanie pasjonatów technologii informatycznych, którzy pragną poznać najnowsze rozwiązania na rynku i wymienić się doświadczeniami. Zapewniamy wiedzę, ekspertów i sprzęt oraz dbamy o swobodną atmosferę spotkania, a także przekąski i napoje. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem. Otwórz głowę na wiedzę, ubierz się wygodnie i uśmiechnięty przybywaj!