UTM: WatchGuard wysoko w raporcie Gartnera

0
261

Gartner opublikował coroczny raport dotyczący rozwiązań Unified Threat Management (UTM). WatchGuard Technologies został umieszczony w Magicznym Kwadracie Gartnera jako jedyny wizjoner na rynku rozwiązań UTM (Unified Threat Management). Zaskoczeni?

Prakash-Panjwani-watchguard-technologies– Wierzymy, że miano Wizjonera oddaje doskonale naszą misję dostarczania zabezpieczeń klasy enterprise, które są łatwe we wdrożeniu oraz zarządzaniu nawet w małych, średnich czy rozproszonych przedsiębiorstwach – powiedział Prakash Panjwani, CEO WatchGuard Technologies. – Jesteśmy gotowi na natychmiastowe przystosowanie się do szybko zmieniającego się środowiska bezpieczeństwa, zapewniając naszym klientom najlepsze w swojej klasie możliwości oraz wiodącą w branży przepustowość. Po zintegrowaniu Hexis HawkEye G z naszymi platformami jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową widoczność całej Sieci.

Jako jedyna firma znajdująca się w kwadracie Wizjonerów dla sektora UTM, WatchGuard wierzy, że pozycja ta potwierdza cel firmy, który skupia się na zaspokajaniu stale zmieniających się potrzeb bezpieczeństwa Sieci dla szerokiego spektrum klientów biznesowych, niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa.