Ulepszona wersja laserowej klawiatury

0
130

W ofercie firmy Alstor pojawiła się nowa, ulepszona wersja laserowej klawiatury Magic Cube. Produkt jest jeszcze mniejszy i obsługiwany przez kolejne systemy.

Magic Cube Epic jest znacznie mniejszy w porównaniu ze swoim poprzednikiem oraz urządzeniami konkurencji. W pierwszej wersji, Magic Cube był tylko klawiaturą laserową. Epic wprowadza dodatkowo funkcję kontroli kursora myszki za pomocą palców, co zdecydowanie ułatwia pracę i umożliwia pozbycie się dodatkowych urządzeń, które muszą stać na stole w pracy lub które musimy zabierać ze sobą w podróż.

Magic Cube Epic śledzi ruch palców, pozwala na przybliżanie i oddalanie obrazu, a co najważniejsze – współpracuje zarówno z platformą MAC, jak również PC. Dzięki funkcji synchronizacji Magic Cube Epic przez Bluetooth, urządzenie jest w stanie połączyć się praktycznie z każdą platformą korzystającą z tej technologii. Klawiatura laserowa firmy Celluon jest kompatybilna z systemami: Android 4.0, Windows XP, iOS 4.0, BlackBerry 10 i ich nowszymi odpowiednikami.

Magic Cube Epic jest dostępny w sklepach na terenie całego kraju. Cena detaliczna wynosi 549 PLN.