Trzech nowych członków GTDC

0
1768

Global Technology Distribution Council (GTDC), międzynarodowa organizacja reprezentująca czołowych dystrybutorów IT, ogłosiła przyjęcie do swojego grona trzech kolejnych firm: CMS Distribution, Siewert & Kau i TESSCO Technologies Inc. Nowi członkowie wspierają GTDC w ekspansji globalnego zasięgu organizacji oraz wskazują na wzrost znaczenia dystrybucji na całym świecie.

[sam id=8 codes='false']

Rola dystrybucji w centrum ekosystemów technologicznych jest niezwykle ważna. Nasza analiza dotycząca łącznej sprzedaży dokonanej przez dystrybutorów w tym roku odzwierciedla silny wzrost w Stanach Zjednoczonych i Europie. Partnerzy handlowi angażują się w nowe, dynamiczne projekty mające na celu rozwój na obecnych i wschodzących rynkach. Nowo przyjęci członkowie GTDC potwierdzają powyższe trendy w swoich działaniach, odnoszą znaczące sukcesy i mają ogromne doświadczenie w zakresie wprowadzania nowych usług do kanału biznesowego – powiedział Tim Curran, dyrektor generalny GTDC dodając, że roczny przychód ze sprzedaży w firmach wchodzących w skład GTDC przekracza 150 mld USD.

Nowi członkowie prowadzą działalność w wielu krajach, głównie w Ameryce Północnej i Europie, a także w regionie Azji i Pacyfiku. Korzyści wynikające z członkostwa w GTDC obejmują szeroki zakres, począwszy od wglądu i zaangażowania w kluczowe kwestie branżowe, po możliwość korzystania z bogatych zasobów i udziału w konferencjach na szczeblu kierowniczym na całym świecie.

Nowi członkowie w Europie

Choć organizacja została założona w Stanach Zjednoczonych, łączne przychody jej członków są obecnie znacznie wyższe w regionie europejskim, a tendencja wzrostowa utrzymuje się nadal m.in. dzięki firmom Siewert & Kau z siedzibą w Bergheim w Niemczech oraz CMS Distribution z siedzibą z Londynie.

Dołączenie do GTDC jest znaczącym krokiem w naszej strategii rozwoju i umacnianiu pozycji w branży technologicznej. Wraz z rosnącą obecnością CMS na całym świecie, członkostwo będzie kluczowym atutem w poszerzaniu możliwości spółek partnerskich i tym samym w rozwoju całej branży – powiedział Frank Salmon, dyrektor i założyciel CMS, który nadzorował sprzedaż o wartości ponad 455 mln GBP i przejęcie w 2017 roku nagradzanego dystrybutora TNS Connect.

CMS Distribution, firma założona w 1988 roku w Londynie, dostarcza produkty i usługi do ponad 3000 partnerów B2B i B2C. Z siedzibą główną w Wielkiej Brytanii i Irlandii, posiada swoje oddziały także w Holandii, Szwecji, Hiszpanii, Francji, Australii i Chinach.

Siewert & Kau to założona w 1994 roku specjalistyczna firma z branży dystrybucji i logistyki z siedzibą w Bergheim w Niemczech, współpracująca z partnerami handlowymi z 65 krajów. Posiada wieloletnie doświadczenie w handlu produktami IT i oferuje pełen zakres usług logistycznych oraz kompleksowych rozwiązań w zakresie marketingu, księgowości i dedykowanego oprogramowania.

Jesteśmy dumni ze swojej umiejętności aktywnego i konsekwentnego dostosowywania się do potrzeb naszych partnerów handlowych, a ramy zapewniane przez GTDC przyczynią się do dalszej realizacji tej misji. Cieszymy się także z faktu dołączenia do toczących się między liderami branży rozmów na temat naglących wyzwań i możliwości w szybko zmieniającym się kanale – powiedział jeden z założycieli i dyrektorów zarządzających Siewert & Kau dodając, że dochód firmy za ostatni rok podatkowy przekroczył kwotę 730 mln EUR.

Oprócz CMS i Siewert & Kau, trzecim nowym członkiem GTDC została firma TESSCO Technologies Inc. z siedzibą w Hunt Valley w stanie Maryland specjalizująca się w dystrybucji rozwiązań bezprzewodowych. Założona w 1982 roku, dostarcza ponad 50 000 produktów od 400 największych producentów z branży komunikacji mobilnej, Internetu Rzeczy (IoT), Wi-Fi i innych.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNeffos C9A Recenzja
Następny artykułXiaomi Mi A2 Lite vs Mi A2
Dariusz Wałach
Redaktor naczelny portalu Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na d.walach[at]resellernews.pl