Terra: Monitory na każdą kieszeń

0
2293

Wortmann AG promuje na rynku swoje monitory marki Terra. Producent zapewnia szeroką ofertę ekranów od 18,5 do 32 cali, także o różnych parametrach. Ceny bardzo przystępne. Uwagę przykuwa monitor z zakrzywionym ekranem  TERRA LED 3280W CURVED.

[sam id=8 codes='false']

Ekran o przekątnej 80 cm i rozdzielczości 2K robi wrażenie, a dodatkowo odświeżanie 144 Hz daje mu szerokie zastosowanie biznesowe oraz gamingowe.

W portfolio producenta jest sporo rozwiązań z zastosowaniem standardu VESA oraz obrotowym ekranem, tzw PIVOT. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

Monitory Wortmanna na tle konkurencji na pewno wyróżniają się gwarancją. Każde zgłoszone uszkodzenie skutkuje wymianą monitora na nowy który zostaje wysłany od razu kurierem. Dodatkowo każdy monitor marki Terra ma możliwość przedłużenia gwarancji do 5 lat oraz rozszerzenia jej o dodatkową ochronę od martwych pixeli na cały okres trwania gwarancji. Czyli jeśli powstanie nawet jeden martwy pixel urządzenie zostaje wymienione na nowe w ramach gwarancji. Gwarancja na tym poziomie przy zachowaniu racjonalnych poziomów cenowych wydaje się być jedna z lepszych propozycji na rynku.

Oferta monitorów na pewno jest punktem wartym uwagi u tego producenta. Marka Terra jest coraz bardziej rozpoznawalna na Polskim rynku co daje pewną i bezpieczną inwestycje.

W razie chęci skorzystania z oferty lub poznania szczegółów dotyczących produktów warto kontaktować się z polskim oddziałem producenta:

wspolpraca@wortmann.de lub +48 52 308 00 51 lub partnerami handlowymi.