Tech Data potwierdza zmianę kierownictwa w Polsce

0
236

Tech Data Corporation mianowała Mariusza Ziółkowskiego nowym Country Leaderem na Polskę.

Mariusz Ziółkowski poprzednio sprawował funkcję Country Managera w Technology Solutions, która wcześniej wchodziła w skład firmy Avnet, a teraz jest częścią firmy Tech Data. Ziółkowski stanie na czele połączonych firm Tech Data oraz Technology Solutions w Polsce, a jego przełożoną będzie Judith Ecker, wiceprezes regionalny, Region Wschód, Tech Data.

Judith Ecker powiedziała „Jest mi niezwykle miło ogłosić Mariusza country liderem na Polskę. Wykonywał on swoją pracę znakomicie, zarządzając Technology Solutions w Polsce, gdzie firma rozwijała się bardzo dobrze. Jestem przekonana, że połączonymi firmami Tech Data i Technology Solutions będzie zarządzał z taką samą energią i pasją, z jaką robił to wcześniej w firmie Avnet, a także wprowadzi je na wyżyny”.

Mariusz Ziółkowski powiedział: „Bardzo się cieszę, że mogę stanąć na czele połączonych, w ramach Tech Data, firm w Polsce i zaoferować naszym Partnerom szeroką gamę rozwiązań dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Połączona oferta daje nam szansę przyspieszenia rozwoju naszych produktów, rozwiązań centrum danych i ofert technologicznych nowej generacji na polskim rynku. Jednocześnie możemy nadal koncentrować się na spełnianiu wymagań naszych Partnerów i Klientów.”