Tech Data Polska: Banasiuk pokieruje rozwojem sprzedażą sieciówki

0
1620

Tech Data Polska powierzyła zadanie dalszego rozwoju sprzedaży rozwiązań sieciowych Dawidowi Banasiukowi, który sprawdził się w pracy z rozwiązaniami sieciowymi Aruba.

[sam id=8 codes='false']

Obejmując stanowisko Junior Business Development Managera, Dawid Banasiuk za główny cel postawił sobie zwiększenie świadomości marek Ruckus Networks, Extreme Networks, Broadcom, Mellanox oraz QLogic na rynku oraz poszerzenie kanału sprzedaży tych produktów.

W zakresie obowiązków Dawida Banasiuka znalazły się: utrzymywanie relacji z Partnerami Handlowymi, pozyskiwanie nowych Partnerów Handlowych dla produktów i rozwiązań Ruckus Networks, Extreme Networks, Broadcom, Mellanox, QLogic, uzgadnianie wspólnych działań marketingowych, organizowanie szkoleń handlowych, współpraca z producentami oraz wzmacnianie pozycji rynkowej Tech Data w zakresie powierzonych mu produktów i rozwiązań.

Bezpośrednim przełożonym Dawida Banasiuka będzie Marcin Zieliński, Advanced Solution Director, Tech Data.

Dawid Banasiuk posiada 2-letnie doświadczenie w dystrybucji IT. Z Tech Data jest związany od 2016 roku. Zanim został Junior Business Development Managerem, był zatrudniony na stanowisku HPE Engineer i odpowiadał przede wszystkim za rozwiązania networkingowe, z Arubą na czele. Przed przyjściem do Tech Data przez 5 lat pracował jako Reżyser Dźwięku.

Dawid Banasiuk ma wykształcenie wyższe, kierunkowe. Studiował Informatykę w Wyższej Szkole Technologii Informatycznych w Warszawie specjalizując się w projektowaniu baz danych. Ukończył także Realizację Dźwięku na Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie.

Prywatnie Dawid Banasiuk interesuje się muzyką, folkiem i fantastyką. Gra na gitarze elektrycznej, perkusji, flecie irlandzkim, a także komponuje.