Tech Data Polska autoryzowanym dystrybutorem ADATA

0
2396

Tech Data Polska rozszerzyła ofertę na polskim rynku o rozwiązania ADATA Technology – dostawcy nośników SSD, pamięci RAM oraz zewnętrznych dysków HDD. Dzięki temu posunięciu, w portfolio Tech Data znalazły się pamięci masowe typu DRAM, FLASH oraz zewnętrzne dyski twarde.

Ścisła współpraca pomiędzy ADATA oraz Tech Data na poziomie europejskim trwa już od 2015 r. Obecnie została ona poszerzona również na poziomie polskiego rynku. Dzięki temu Partnerzy Handlowi lokalnego oddziału Tech Data mają dostęp do portfolio produktów ADATA, w tym do nośników SSD, wydajnych pamięci RAM przeznaczonych dla graczy, zewnętrznych dysków twardych odpornych na wodę, pył, wstrząsy i upadki, do nośników USB flash czy też do serii akcesoriów dedykowanych do urządzeń Apple.

Nasze karty pamięci, nośniki SSD, powerbanki, zewnętrzne dyski twarde oraz pamięci RAM są jednymi z najczęściej wybieranych produktów w swoich kategoriach. Konsumenci doceniają sprzęt marki ADATA przede wszystkim za wysoką wydajność, solidną gwarancję oraz znakomity stosunek ceny do jakości” – powiedział Michał Orłowski, Regional Sales Manager w ADATA Technology. „Nawiązanie współpracy z firmą Tech Data umożliwi dotarcie z produktami ADATA do jeszcze szerszej grupy potencjalnych klientów. Pozwoli to na umocnienie pozycji marki na rynku” – dodał.