Tajlandia – egzotyka w środku zimy!

0
333

Magiczna Tajlandia czeka na zwycięzców konkursu organizowanego przez firmy Intel i Adata we współpracy z ABC Data. Konkurs trwa od 4 października do 20 grudnia. Wciąż możecie wziąć w nim udział!

[sam id=8 codes='false']

Tajlandia to egzotyczna, orientalna i magiczna Kraina Uśmiechu. Barwne i pachnące kwiaty, intensywne kolory soczystych i aromatycznych owoców, zapierające dech w piersiach widoki, poruszająca zmysły kuchnia, relaksujące masaże i zawsze uśmiechnięci Tajowie. Któż by nie chciał przenieść się do tej magicznej krainy choć na kilka dni?

tajlandia-1Wszystko jest w zasięgu ręki! W programie naszej wycieczki znajduje się między innymi podróż łodzią do Świątyni Wat Pho – jednej z najstarszych i największych świątyń buddyjskich w Bangkoku, zwiedzanie Wielkiego Pałacu Królewskiego wraz ze Świątynią Złotego Buddy oraz Świątynią Szmaragdowego Buddy, największej w Tajlandii świątyni buddyjskiej o oficjalnej nazwie Wat Phra Kaew. Odwiedzimy także rajską wyspę Ko Samui, która stanowi część Morskiego Parku Narodowego Ang Thong. Archipelag składa się z około 50 bezludnych wysepek z piaszczystymi plażami.

Jako reseller współpracujący z Grupą ABC Data dostęp do pełnej oferty produktowej oraz wszystkich promocji i konkursów otrzymasz w platformie InterLink.