SUSE i HPE mają gotową ofertę pamięci masowej

0
250

Oferta obejmuje oprogramowanie SUSE Enterprise Storage wykorzystujące system Ceph na serwerach HPE Apollo zoptymalizowanych pod kątem pamięci masowej i serwerów HPE ProLiant.

SUSE i  HPE udostępniają skalowalny system obiektowej pamięci masowej Scalable Object Storage Solution wyposażony w oprogramowanie SUSE Enterprise Storage. Oferowane rozwiązanie ma pomóc klientom w sprostaniu problemom związanym z przechowywaniem danych na olbrzymią skalę. Działa ono na zoptymalizowanych pod kątem pamięci masowej serwerach HPE Apollo i serwerach HPE ProLiant. Umożliwia klientom przekształcenie ich korporacyjnej infrastruktury pamięci masowej, udostępniając im bardzo skalowalną i elastyczną pamięć masową, ekonomiczną, z pełnym wsparciem, dostosowującą się do zmieniających się wymagań biznesowych i potrzeb dotyczących przechowywania danych.

SUSE poinformowała też o wprowadzeniu na rynek SUSE Enterprise Storage 3, pierwszego wspieranego komercyjnie, inteligentnego, sterowanego oprogramowaniem rozwiązania do zarządzania pamięcią masową, opartego na systemie open source Ceph w wersji Jewel.

Nils Brauckmann„Wkraczamy w epokę, w której elementem pozwalającym firmom wyróżnić się na tle konkurencji będą dane” — powiedział Nils Brauckmann, dyrektor generalny SUSE. „Przedsiębiorstwa, które są w stanie sprawnie gromadzić, przechowywać i analizować olbrzymie ilości danych, będą mogły pokonać inne firmy na rynku. Nasze rozwiązanie ma zapewnić klientom solidne podstawy, dzięki którym poradzą oni sobie ze wzrostem ilości ich danych teraz i w przyszłości”.

HPE Scalable Object Storage Solution i SUSE Enterprise Storage to objęty pełnym wsparciem, sprawdzony system korporacyjnej pamięci masowej sterowany oprogramowaniem, który charakteryzuje się skalowalnością i ekonomicznością. Obniża całkowity koszt posiadania dla klientów, którzy budują systemy pamięci masowej w chmurze i archiwa na petabajtową skalę. Można go wdrożyć na serwerach HPE — od uniwersalnych serwerów stelażowych po serwery zoptymalizowane pod kątem pamięci masowej.

„Gdy wydział policji w Orchard Park zdecydował się sporo zainwestować w 61ef3e86505a4b25a53ff7103f6254b7 (1)kamery osobiste z myślą o zwiększeniu bezpieczeństwa policjantów i obywateli, ważną kwestią była technologia do zarządzania pozyskiwanymi informacjami” — powiedział Mark F. Pacholec, komendant policji w Orchard Park w stanie Nowy Jork.

 

 

„Wiedzieliśmy, że musimy zmodernizować pojemność naszej pamięci masowej, aby sprostać rosnącej ilości danych” — wyjaśnił R. Paul Warriner, koordynator ds. sieci w wydziale informatycznym w Orchard Park. „Istotne były dla nas koszty, a samo rozwiązanie musiało być łatwe we wdrożeniu, stabilne i skalowalne. Po przeanalizowaniu ofert wielu znanych producentów nie mieliśmy wątpliwości. SUSE Enterprise Storage na sprzęcie HPE zapewnia korzyści, bezpieczeństwo i stabilność, które są nam potrzebne do sprawnej obsługi naszych licznych obywateli”.

Chuck Smith„Ilość danych generowanych przez ludzi i maszyny rośnie 10-krotnie szybciej niż ilość tradycyjnych danych biznesowych, dlatego infrastruktura IT i procesy informatyczne muszą dostosować się do tego wzrostu” — powiedział Chuck Smith, wiceprezes ds. rozwoju biznesowego w globalnym dziale serwerów HPE. „SUSE Enterprise Storage na serwerach HPE pozwoli klientom sprostać olbrzymiemu wzrostowi ilości danych cyfrowych bez rujnowania ich budżetów”.

Z myślą o zaspokojeniu zróżnicowanych potrzeb klientów rozwiązanie pamięci masowej HPE i SUSE jest dostępne na trzech platformach sprzętowych. Pierwsza z nich to HPE Apollo 4000, rodzina serwerów o dużej gęstości, stworzona w celu osiągnięcia najwyższej wydajności i efektywności pamięci masowej. Druga to HPE ProLiant DL380, nowoczesna infrastruktura z kompleksową gamą zróżnicowanych rozwiązań obliczeniowych. Trzecią platformą jest HPE Cloudline CL5200, nowa seria serwerów dostosowanych do potrzeb dostawców usług, którzy budują i obsługują centra przetwarzania danych o olbrzymiej skali, stosując przy tym standardy Open Compute Platform. Rozwiązanie jest zintegrowane i certyfikowane pod kątem pracy z oprogramowaniem do tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania danych HPE Data Protector, które zapewnia wszechstronną ochronę danych, analizy w czasie rzeczywistym i wskazówki dotyczące optymalizacji.