Stoły dotykowe NEC

0
369

NEC Display Solutions wprowadza serię 55- i 65-calowych monitorów z rozdzielczością Ultra High Definition (UHD), wyposażonych w zaawansowane techniki filtrowania, zapewniające efektywną pracę multi-touch.

Nowe dotykowe monitory MultiSync X551UD i X651UHD-2 InGlass pozbawione fizycznej ramki ekranu zostały zaprojektowane tak, aby można ich było używać w postaci dotykowych stołów, co czyni je idealnymi do zastosowań w branżach, w których ważne jest tworzenie, udostępnianie i współpraca, np. w przemyśle rozrywkowym, mediach, interaktywnych grach, edukacji i w sektorze korporacyjnym

Dzięki zintegrowanej technologii dotykowej InGlass monitory te ustanawiają nowe standardy w zakresie dotykowej wydajności, oferując pozbawioną ramek, wolną od błędów, płaską, wytrzymałą powierzchnię. Stół dotykowy to efektywny interfejs z ekranem UHD, który zapewnia realną wydajność multi-touch dla wielu użytkowników jednocześnie. Technologia InGlass™ rozpoznaje do 10 punktów dotyku równocześnie.

Daniela DexheimerDaniela Dexheimer, Product Manager Solutions w NEC Display Solutions Europe komentuje: “Wiele branż poszukuje sposobów na usprawnienie współpracy i liczy na pomoc w polepszeniu pracy grupowej i produktywności. Implementując technologię dotykową InGlass™ w naszych stołach dotykowych 55” i 65” UHD, jesteśmy w stanie spełnić te oczekiwania, oferując intuicyjną, dokładną i łatwą w użyciu technologię dotykową.”

55- i 65-calowe monitory UHD oferują obraz bez widocznych poszczególnych pikseli i z żywymi kolorami dzięki zintegrowanej technologii NEC SpectraView, zapewniającej pełną kontrolę nad kolorem i możliwość regulacji wszystkich parametrów obrazu, co jest niezwykle istotne w przypadku zastosowań, w których kolor ma kluczowe znaczenie.

NEC 65inch UHD InGlass Touch Table_01Monitory dotykowe UHD są łatwe w użyciu i gotowe do pracy natychmiast po podłączeniu we wszystkich głównych systemach operacyjnych. Nie ma potrzeby instalowania żadnych sterowników. Ponadto można łatwo zwiększyć ich możliwości poprzez opcjonalny komputerowy moduł rozszerzeń, instalowany w zintegrowanym z monitorem gnieździe w standardzie OPS, co jeszcze bardziej upraszcza instalację i minimalizuje ryzyko związanych z nią błędów.

Stoły dotykowe posiadają wodoodporną, wytrzymałą powierzchnię, która jest łatwa do czyszczenia i idealnie sprawdzi się w miejscach publicznych.

65-calowy monitor dotykowy NEC MultiSync X651UHD-2 IGT został z sukcesem zaprezentowany na ostatnich targach ISE 2016 i podczas pokazu UK NEC Solutions Showcase w Londynie, a obecnie jest już dostępny na polskim rynku. 55-calowy monitor dotykowy NEC MultiSync X551UHD IGT wejdzie do sprzedaży jesienią 2016.