Sieciówka marki Tenda w ofercie ABC Data

0
267

Oferta rozwiązań sieciowych dostępnych w ABC Data poszerzona została o urządzenia marki Tenda, producenta, który tworzy popularne produkty na rynek konsumencki.

W efekcie nawiązania współpracy portfolio ABC Data poszerzyły zarówno rozwiązania przeznaczone dla domu, jak i zaawansowane systemy dla biur. Klienci mogą wybierać spośród szerokiej gamy routerów, przełączników i adapterów powerline.

Jednym z elementów oferty jest router AC18. Ten wyróżniający się nowoczesnym designem dwupasmowy, gigabitowy router Wi-Fi, zapewnia wydajność w pasmach 2,4 GHz i 5 GHz o łącznej przepustowości 1900 Mb/s. Wbudowany wzmacniacz wysokiej mocy i anteny zewnętrzne sprawiają, że sprawdza się w swojej roli na obszarze do 500 metrów kwadratowych, pozwalając na np: komfortowe streamowanie filmów, czy zabawę w najpopularniejszych grach sieciowych. Obecnie dla Klientów ABC Data jest on dostępny w promocyjnej cenie. Szczegóły na stronie dystrybutora.

Współpraca Tendy z ABC Data to bardzo dobra wiadomość dla całego rynku, a przede wszystkim dla tysięcy klientów ABC Data, którzy od teraz mają dostęp do pełnej oferty produktów Tendy u (…) polskiego dystrybutora sprzętu IT – tłumaczy Sebastian Sierzpowski, dyrektor sprzedaży Tenda Polska. – Oczywiście dla nas jest to szansa pozyskania wielu nowych klientów, którzy związani są z ABC Data od lat.

Tenda to marka, która cieszy się dobrą opinią resellerów i użytkowników indywidualnych – przyznaje Michał Derdzikowski, Product manager ABC Data. Jej produkty wyróżniają się nowoczesnym designem, a ich parametry techniczne i możliwości konfiguracyjne plasują Tendę w ścisłej czołówce producentów sprzętu sieciowego. Dla resellerów istotna jest również konkurencyjność cenowa i możliwa do wygenerowania marża. Stąd, między innymi, decyzja o poszerzeniu naszego portfolio o asortyment tego producenta.

Oferta rozwiązań sieciowych marki Tenda jest dostępne są w serwisie Interlink.