SECUREX: Action Business Center promuje rozwiązania Smart Home, Security i Digital Signage

0
244

Action Business Center, dział Action S.A. specjalizujący się w realizacji dystrybucji z wartością dodaną, będzie jednym z wystawców na tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń SECUREX, która odbędzie się w dniach 23-26 kwietnia br. w Poznaniu.

Targi SECUREX to największe targi branży zabezpieczeń w Polsce i Europie Środkowej. W czasie 4-dniowego wydarzenia zaprezentowane zostaną najnowsze technologie i rozwiązania z zakresu ochrony mienia, informacji, systemów alarmowych, monitoringu wizyjnego oraz zabezpieczeń. Poprzednia edycja, która odbyła się w 2016 r., przyciągnęła 23 tys. uczestników – specjalistów i instalatorów. W tym roku organizatorzy spodziewają aż 35 tys. odwiedzających.

Każdy gracz chcący się pozycjonować jako VAD powinien być na targach SECUREX. Nie ma bowiem lepszego miejsca na prezentację posiadanego portfolio oraz zacieśnianie relacji biznesowych – powiedział Piotr Głydziak, Dyrektor Action Business Center, Action S.A. – Dla nas to ważny element strategii rozwoju i doskonała okazja do tego, by zaprezentować naszą kompleksową ofertę skierowaną do wyspecjalizowanych partnerów.

ACTION przedstawi w Poznaniu szeroką gamę rozwiązań sieciowych, Smart Home, Security i Digital Signage topowych producentów, takich jak QNAP, ZYXEL, DAHUA, FIBARO czy LG. Ponadto w obecnej edycji organizator wprowadzi nowość – strefę IT poświęconą rozwiązaniom serwerowym oraz dyskom Western Digital, których jest autoryzowanym dystrybutorem. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z ofertą serwerów Actina Solar przeznaczonych do monitoringu wizyjnego oraz najnowszym urządzeniem JBOD firmy Western Digital.

Stoisko ACTION Business Center zlokalizowane będzie w pawilonie 8A.