Schneider Electric Polska – dwóch nowych specjalistów do spraw sprzedaży

0
345

Do firmy dołączyli Grzegorz Bardadyn oraz Mariusz Jakubiec, obaj będą odpowiedzialni za rozwój sprzedaży w obszarze Data Center klientów komercyjnych i przemysłowych.

Grzegorz Bardadyn dołączył do Schneider Electric Polska w styczniu 2018 roku. Jako specjalista w dziedzinie technologii i aplikacji systemów zasilania gwarantowanego dla zastosowań IT i przemysłowych, z którą związany jest od 1992 roku, objął stanowisko Area Sales Manager UPS Systems and Critical Infrastructure. W Schneider Electric jest odpowiedzialny za rozwój sprzedaży rozwiązań Data Center klientów komercyjnych i przemysłowych w południowym regionie kraju, a przez ostatnie 4 lata wspierał sprzedaż w firmie Emerson Network Power.

Stanowisko Kierownika Sprzedaży Systemów klimatyzacji precyzyjnej Schneider Electric w dywizji ITD objął Mariusz Jakubiec. Nowy Kierownik jest członkiem zespołu Schneider Electric Polska od grudnia 2017 roku, a do jego głównych zadań należy m.in. wsparcie biur projektowych, partnerów oraz użytkowników końcowych w zakresie projektowania rozwiązań klimatyzacyjnych dla krytycznych potrzeb IT. Mariusz Jakubiec wcześniej przez blisko 15 lat wspierał sprzedaż systemów klimatyzacji precyzyjnej w firmie Emerson Network Power (obecnie Vertiv).

Dołączenie do naszego zespołu kolejnych ekspertów w zakresie systemów zasilania gwarantowanego i klimatyzacji precyzyjnej w obszarze Data Center klientów komercyjnych i przemysłowych jest dla nas niewątpliwie ogromnym powodem do radości. Bogate doświadczenie zawodowe Grzegorza Bardadyna i Mariusza Jakubca z pewnością pozwoli na rozwinięcie sprzedaży w południowym regionie Polski. Schneider Electric to uznana marka z ogromnym potencjałem rozwoju, dlatego tym bardziej cieszy fakt, że te możliwości chcą wykorzystywać z nami uznani w branży specjaliści – komentuje Małgorzata Kasperska, Vice President  IT Division w Schneider Electric na region Czech, Polski i Słowacji.