Rozszerzone możliwości wydruku urządzenia Xerox ColorQube 8900

0
228

Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne Xerox ColorQube 8900 zostało wyposażone w kontroler ConnectKey, który umożliwia mobilny druk oraz druk w chmurze.

Xerox ColorQube 8900 produkuje w technologii stałego atramentu materiały o intensywnych, nasyconych barwach, na różnego rodzaju mediach. Tworzy materiały promocyjne i biurowe, takie jak ulotki, broszury i foldery. Ma kompaktowe rozmiary, zmieści się więc nawet w domowym biurze.

Urządzenie zostało wyposażone w kontroler ConnectKey, który integruje mobilne rozwiązania dla skanowania i pracy w chmurze, dając użytkownikom narzędzia upraszczające kluczowe dla biznesu procesy. Urządzenia z rodziny ColorQube z kontrolerem ConnectKey umożliwiają m.in. druk w chmurze i z urządzeń mobilnych. Technologia pozwala także na tworzenie i modyfikowanie aplikacji z poziomu sprzętu. Przeznaczone są dla pracowników biur każdej wielkości.

Dostępne wkrótce na ColorQube 8900 oprogramowanie Xerox Apps Studio pozwoli użytkownikowi dostosować aplikacje do własnych potrzeb. Dla przykładu, firma ubezpieczeniowa może skanować wnioski o odszkodowanie bezpośrednio z urządzenia do swojego systemu lub repozytoriów w chmurze, takich jak SharePoint Online, Google Drive, Dropbox, Evernote i Salesforce.com. Apps Studio nie wymaga dodatkowego oprogramowania i serwera. Aplikacje instalowane są na urządzeniu wielofunkcyjnym. Rozwiązania skanowania do chmury umożliwiają konwertowanie dokumentów do formatu Microsoft Word, i Excel. Urządzenie ma możliwość przekształcenia skanowanych plików na PDF-y z możliwością wyszukiwania.