RELACJE: Start-up Summer Camp 2017

0
218

Start-upy stworzone w ramach Platform Startowych miały niepowtarzalną okazję spotkać się w jednym miejscu, gdzie przez dwa dni praktycy, innowatorzy oraz zaproszeni goście mogli motywować, udzielać wsparcia, uczyć i inspirować. Wszystko w nieformalnej i przyjaznej atmosferze Mazurskiego Zamku Ryn.

Summer Camp jest spotkaniem praktycznym i angażującym. Na gości czekały ciekawe prelekcje, warsztaty oraz mnóstwo okazji do nawiązania kontaktów bez garniturów, dystansu i konferencyjnej sztywności. Impreza odbywała się w trzech równoległych ścieżkach tematycznych: Inspiracja – przedstawiała możliwości rozwoju polskich start-upów, współpracy z dużymi rynkowymi graczami oraz doświadczenia tych start-upów, które osiągnęły już rynkowy sukces.

Rozwój – poświęcona była możliwościom finansowania start-upów, dostępnych opcji pozyskania dofinansowania oraz sposobach na bezpieczne zawieranie umów biznesowych. Edukacja – podczas której zrealizowane były praktyczne warsztaty z zakresu budowania zespołu, wystąpień publicznych, budowania modeli biznesowych, komunikacji i motywacji, które pozwolą uczestnikom na rozwój ich biznesu. Równolegle odbywały się spotkania z inwestorami, indywidualne sesje z panelistami oraz networking w plenerze, ale także rycerskie potyczki!