Regional Partner Summit 2013 Juniper Networks (galeria zdjęć)

0
145

W dniach 23-25 października 2013 r. odbyło się spotkanie partnerów Juniper Networks, które zgromadziło około 70 osób: inżynierów i handlowców. Współorganizatorami byli Avnet i Clico. Juniper Networks Regional Partner Summit to cykliczna impreza, wcześniej znana pod szyldem Juniper Learning Academy Live.

Grzegorz Krzatała, Partner Account Manager Juniper Networks w Polsce przedstawił zasady działania programu partnerskiego, promocje, działanie wsparcia technicznego, możliwości pozyskania funduszy marketingowych. Zachęcał partnerów do zgłaszania pomysłów na nowe aktywności, które rozszerzyłyby dotychczasową współpracę z kanałem partnerskim. Z kolei Remigiusz Jankowski opowiedział o działaniach dotyczących sprzedaży w kanale „commercial”. Mówił m. in. o tworzeniu oferty, systemie upustów, także w zakresie części serwisowej. Zwrócił uwagę, że Juniper Networks znajduje się na pierwszym miejscu w rankingu najlepszych – pod względem wynagrodzenia dla programistów – pracodawców na świecie, wyprzedzając LinkedIna i Yahoo. Emil Gągała natomiast zaprezentował uczestnikom szczegóły najnowszej oferty Juniper Networks. Producent wprowadza m. in. nowe rozwiązania i produkty dla centrów danych. Szczegóły mają być podane pod koniec października 2013 r.

Spotkanie uświetnił wykładem na temat komunikacji prof. Jerzy Bralczyk. Zlot odbył się w funkcjonującym od niedawna hotelu Mikołajki położonym na Wyspie Ptasiej.