Regaty Lenovo za nami! W tle wyczyn hardcorowych bicyklistów!

0
143

Kolejna, XII edycja cyklicznego wydarzenia entuzjastów żeglarstwa branży IT za nami. Pogoda może nie dopisała, ale humory i atmosfera jednak tak! Nie zabrakło ekstremalnych wyzwań niektórych uczestników, szczegóły w materiale. Podziwiamy szczerze!

Tegoroczna edycja zakończona sukcesem organizatorów. Uczestnicy dopisali i rywalizacja była zacięta. W tle atrakcje, integracja i dobra muzyka na żywo. Poniżej lista laureatów, którym gratulujemy wyniku.

Klasa T1:

Firma Miejsce
Enicom 1
JB Multimedia Jerzy Bielecki 2
Geotechnology 3

Klasa T2:

Firma Miejsce
CROSS 1
World IT 2
Komputronik Biznes 3

Klasa T3:

Firma Miejsce
ABC Data 1
Serwis On-Line 2
T-mobile 3

Hardcorowe wyzwanie!

Tomasz Szewczak, Łukasz Rutkowski i Maciek Garbien

Podczas gdy uczestnicy Regat już dobrze się bawili… niektórzy podjęli wręcz ekstremalne postanowienie. To przykuło naszą uwagę. Nie jest problemem dotarcie do portu w Sztynorcie samochodem… lecz dotarcie rowerem, to już jest wyzwanie, nawet dla zaprawionych. I tu duży ukłon dla 3 osobowej ekipy, która wyruszyła rowerami na to wydarzenie. Z pewnością nie było łatwo, zwłaszcza, że docierały do nas relacje z tej wyprawy.

Dzielna trójka pokonała dystans blisko 300 km! Wyruszyli 1 września ok. godz. 5 rano. Dotarli wieczorem. Nie było nas, więc nie powiemy w jakim stanie dojechali, może sami zdradzą w komentarzach!