Przenośny projektor HD-Ready

0
212

Firma Epson wprowadza do swoje oferty projektor EH-TW490 należącego do nowej generacji projektorów HD-Ready.

Epson EH-TW490 jest następcą najlepiej sprzedającego się projektora kina domowego EH-TW480 i oferuje wszystkie funkcje decydujące o popularności starszego modelu, a dodatkowo jest pierwszym projektorem o rozdzielczości 720p w swojej klasie, który wyposażono w mechanizm jednocześnie pionowej i poziomej korekcji obrazu pod kątem do 30 stopni oraz objęto gwarancją na lampę na 2000 godzin lub 3 lata.

Funkcja korekcji geometrii obrazu pozwala łatwo uzyskać wyprostowany obraz niezależnie od kąta ustawienia projektora. Dodatkowo smukła i lekka konstrukcja sprawia, że ten przenośny projektor HD-Ready można ustawić praktycznie w każdym miejscu — w różnych pokojach, a nawet w domu znajomego — aby swobodnie grać w gry komputerowe, oglądać filmy czy dopingować ulubione drużyny sportowe.

Dzięki jednakowo wysokiemu natężeniu światła białego i barwnego o maksymalnej wartości do 3000 lumenów oraz technologii 3LCD firmy Epson użytkownicy mogą się cieszyć jasnym obrazem i żywymi kolorami bez konieczności siedzenia w ciemnym pomieszczeniu. Współczynnik kontrastu o wartości 12 000:1 sprawia, że sceny filmowe rozgrywające się w ciemności lub cieniu oraz ujęcia z wydarzeń sportowych na żywo są wyświetlane znacznie wyraźniej, bez efektu blaknięcia.

Model EH-TW490 trafi do sprzedaży we wrześniu w sugerowanej cenie detalicznej 2500 zł.