Przemysław Kucharzewski dołączył do KOMSA Systems Polska

1
910

Od stycznia 2018 roku Przemysław Kucharzewski objął stanowisko Enterprise Sales Managera w KOMSA Polska Sp. z o.o. Gratulacje!

Przemysław Kucharzewski jest absolwentem Wydziału Informatyki i Zarządzania na Politechnice Wrocławskiej. Swoją karierę zawodową rozpoczął w JTT Computer S.A. w 1995 roku, a ostatnio pełnił rolę Channel Sales Directora w Xopero Software S.A.

W KOMSA Polska Sp. z o.o. Przemysław Kucharzewski będzie odpowiedzialny za działania związane z rozwojem kanału biznesowego – KOMSA Systems. Swoje cele będzie realizował głównie poprzez współpracę z integratorami, dostawcami usług, operatorami telekomunikacyjnymi i resellerami.

„Bardzo się cieszę, że dołączyłem do Zespołu z nieszablonowym podejściem do rynku. Widzę wielki potencjał w tym kanale biznesu, ze względu na to, że oprócz szerokiego portfolio produktowego, KOMSA Systems oferuje wiele usług z wartością dodaną, które przynoszą wymierne korzyści dla Partnerów, jak i klientów końcowych. Mam nadzieję, że moja wiedza i doświadczenie pomogą w dalszym rozwoju tego obszaru.”

KOMSA Systems jest dystrybutorem rozwiązań telekomunikacyjnych dla przedsiębiorstw. W ramach swojej działalności oferujemy szereg usług dodanych, niedostępnych dzisiaj wśród innych dystrybutorów na polskim rynku. Nasza strategia zakłada wysoką specjalizację oraz skupienie się na rozwiązaniach sieciowych, głosowych i systemach bezpieczeństwa, a więc bliskie nam jest wysoce wykwalifikowane i kompetentne wsparcie.

1 KOMENTARZ