Premiera smartfona HUAWEI Ascend Y300

0
172

HUAWEI wprowadził na polski rynek budżetowy smartfon Ascend Y300. Jest to pierwszy w Polsce model z linii Y, która łączy przystępną cenę, wysoką jakość i bardzo dobre parametry urządzeń.

Ascend Y300 działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android 4.1 Jelly Bean. Korzystanie z urządzenia ułatwia autorski interfejs Huawei – Emotion UI, który pozwala na łatwą i wygodną jego personalizację. Smartfon wyposażono w 4-calowy wyświetlacz IPS WVGA o rozdzielczości 480×800 pikseli, a 5-punktowa technologia multi-touch pozwala na szybkie i wygodne korzystanie z multimediów.

Urządzenie ma 11,2 mm grubości i waży 130 g. Zainstalowano w nim dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1.0 GHz, aparat o matrycy 5 Mpix z możliwością robienia zdjęć panoramicznych oraz przednią kamerkę do wideorozmów o rozdzielczości 0,3 Mpix. Duża bateria o pojemności 1950 mAh pozwala na długie korzystanie z urządzenia bez konieczności podłączania do źródła zasilania.

HUAWEI Ascend Y300 jest już dostępny w ofercie operatora T-Mobile w specjalnej ofercie razem z jednym z audiobooków z kolekcji Audioteki do wyboru: „Baśnie Twojego dzieciństwa”, „Projekt Rosie” lub „Jack Reacher. Ostatnia sprawa”.