Polska premiera Samsung Galaxy Tab S3

0
122

Flagowa konstrukcja klasy premium – Galaxy Tab S3 – jest już dostępny na polskim rynku. To stylowe urządzenie o szklano-aluminiowej stylistyce, które oferuje użytkownikom szereg możliwości w zakresie mobilnej pracy i rozrywki.

Galaxy Tab S3 to smukłe i lekkie urządzenie. Tablet ma raptem 6 mm grubości i waży 429 gram (wersja z Wi-Fi) do 434 gram (wersja z LTE), dzięki czemu pewnie leży w dłoni i sprawdza się jako poręczny, mobilny sprzęt.

Dołączany do zestawu rysik S Pen sprawia, że Galaxy Tab S3 nadaje się do nawet najbardziej kreatywnych zastosowań. Pozwala użytkownikom nie tylko na sprawne i szybkie notowanie w trakcie spotkań, lecz także na tworzenie rysunków. Dla komfortowej pracy S Pen ma węższą końcówkę (0,7 mm) i zwiększoną wrażliwość na nacisk: rysik rozróżnia aż 4096 poziomów nacisku. Dzięki funkcjom takim jak Screen Off Memo, S Pen pozwala na tworzenie szybkich notatek i szkiców nawet na wyłączonym ekranie Galaxy Tab S3.

Nowy tablet Samsung to także urządzenie dedykowane do treści multimedialnych. Wyposażony w wyświetlacz Super AMOLED o przekątnej 9,7” i rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli spełni oczekiwania praktycznie każdego w zakresie jakości obrazu. Urządzenie wspiera także treści video w formacie HDR.

Na rogach Galaxy Tab S3 zamontowano 4 głośniki stereo AKG firmy HARMAN, oferujące wyjątkową jakość dźwięku. Co więcej – sam dźwięk dopasowuje się do trybu w jakim korzystamy z urządzenia, inteligentnie sterując nagłośnieniem i rozróżniając, kiedy tablet trzymany jest w pozycji wertykalnej, a kiedy w horyzontalnej.

Z myślą o miłośnikach mobilnej rozrywki tablet wspiera interfejs programistyczny Vulkan, zapewniający wyższą jakość grafiki w grach oraz większą liczbę klatek na sekundę. Urządzenie zostało też wyposażone w funkcję Game Launcher, blokującą wszelkie powiadomienia w trakcie gry, dzięki czemu gracze mogą w pełni oddać się rozrywce.

Samsung Galaxy Tab S3 dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i srebrnej.