Piotr Głaska przechodzi z Huawei do Infoblox

0
44

Piotr Głaska od początku lipca odpowiada za rozwiązania Infoblox w Polsce i w Europie Wschodniej.

Przez ostatnie 6 lat rozwijał sprzedaż rozwiązań sieciowych Huawei Enterprise w Polsce. Przyczynił się do pozyskania dla Huawei największych polskich firm, takich jak np. Grupa PKP, czy Bank Zachodni WBK. Wcześniej pracował m.in. w Hewlett-Packard i NexitraOne. Firma

Infoblox to amerykański producent rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo kluczowych usług sieciowych. Infoblox wykorzystuje przy tym kontrolę nad tymi usługami m.in. do blokowania ataków ransomware/malware. Bardzo wyraźnym przykładem zależności ransomware od usługi DNS był atak z wykorzystaniem oprogramowania WannaCry, który został przerwany właśnie poprzez zablokowanie domeny w systemie DNS.

„Mamy nadzieję dostarczyć partnerom coś nowego do dyskusji, co pozwoli im wyróżnić się w nieco zatłoczonym obszarze bezpieczeństwa, a jednocześnie da możliwość stworzenia sprawnego ekosystemu ochrony, dzięki integracji z rozwiązaniami takich firm jak FireEye, Qualys, Rapid7, LogRythm, CarbonBlack, czy Cisco ISE” – powiedział Piotr Głaska.

Z rozwiązań infoblox korzystają m.in. największe polskie banki, firmy paliwowe i energetyczne, a także instytucje publiczne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here