Patronat: Zjazd Sieci Partnerów Sektora Aplikacji Medycznych firmy Ericpol

0
360
[sam id=8 codes='false']

Reseller News Patronem Medialnym Ogólnopolskiego Zjazdu Sieci Partnerów Sektora Aplikacji Medycznych firmy Ericpol Sp. z o.o.

Pierwszy Ogólnopolski Zjazd Sieci Partnerskiej odbędzie się pod hasłem „Wspólnie tworzymy nowoczesne podmioty lecznicze” będzie poświęcony integracji Sieci Partnerskiej SAM, nagrodzeniu najlepszych Partnerów za cały rok pracy, przyznaniu i wyróżnieniu nowymi Statusami Sieci Partnerskiej, a także wzbogacaniu wiedzy dzięki zaproszonym gościom i prelegentom oraz możliwościom jakie czekają na nas w nadchodzącym sezonie sprzedażowym.

Program Zjazdu , który odbędzie się w dniach 4-5 października 2013 roku w Hotelu**** Pałac Czarny Las koło Częstochowy, obejmie także część praktyczną – warsztaty z Asystą Techniczną, przygotowane specjalnie dla Partnerów. Mamy nadzieję, że omawiane zagadnienia zarówno podczas prezentacji, jak i bezpośrednio podczas warsztatów będą dla Państwa inspiracją do poszukiwania i wykorzystywania pojawiających się szans na rynku medycznym.

Firmy zainteresowane współpracą z Sektorem Aplikacji Medycznych w ramach Sieci Partnerskiej zapraszamy do zapoznania się z ofertą drEryk.