Panasonic podpisuje z Nuvias umowę dystrybucyjną dotyczącą rozwiązań telefonicznych IP

0
33

Firma Panasonic Business zdecydowała, że Nuvias będzie pierwszym dystrybutorem jej systemów telefonicznych IP na cały region EMEA. Jest to dowód zaufania wobec niedawno stworzonej praktyki Unified Communications. Oferta Panasonic stanowi uzupełnienie coraz większego portfolio produktów firmy Nuvias zaprojektowanych jako kompleksowe rozwiązanie w zakresie komunikacji zintegrowanej (UC).

Początkowy etap współpracy będzie koncentrował się na rynkach, na których Nuvias posiada już mocną pozycję, m.in. w Wielkiej Brytanii, krajach Beneluksu, Niemczech i Francji oraz Europie Południowej i krajach skandynawskich. Firma będzie pełnić funkcję dystrybutora pełnej gamy zestawów telefonicznych IP marki Panasonic. Obejmuje ona telefony biurkowe oraz jedno- i wielokomórkowe rozwiązania DECT do użycia w środowiskach UC opartych na chmurze, w tym BroadSoft.

Nuvias jest dostawcą kompleksowych rozwiązań z dziedziny komunikacji zintegrowanej i dysponuje umiejętnościami technicznymi i doświadczeniem, które umożliwia wspieranie usługodawców i resellerów. To otwiera przed nami zupełnie nowe możliwości dystrybucyjne w całym regionie EMEA – mówi Raphael Studer, kierownik ds. klientów europejskich działu ds. produktów SIP w pionie Panasonic System Communications Europe. – Praktyka Unified Communications firmy Nuvias pozwala powielać sprawdzony i skuteczny model, aby zwiększyć sprzedaż zarówno przez obecnych, jak i nowych partnerów.

Steve Harris, EVP Unified Communications firmy Nuvias (i dawny dyrektor zarządzający firmy SIPHON Networks), komentuje: – Wspaniale dodać taką markę jak Panasonic do rozszerzającego się portfolio produktów i jeszcze bardziej wzmocnić naszą ofertę w zakresie UC w całym regionie EMEA, zwłaszcza tę związaną z coraz popularniejszym wachlarzem rozwiązań firmy BroadSoft. Jako firma koncentrujemy się na poprawie wrażeń klientów, a ta umowa dystrybucyjna umożliwia naszym partnerom wybór szerokiej gamy łatwych w obsłudze węzłów końcowych UC. Panasonic oferuje wszystko, czego można się spodziewać po globalnym usługodawcy z dziedziny rozwiązań komunikacyjnych o ustalonej pozycji. Bardzo cieszymy się na tę współpracę.

Panasonic jest jednym z wielu sprzedawców rozwiązań z zakresu UC, który korzysta z coraz szerszych zdolności firmy Nuvias umożliwiających zwiększenie sprzedaży w regionie EMEA. Zaangażowanie firmy Nuvias w rozwój Unified Communications Practice pomoże również aktualnym i potencjalnym partnerom dystrybucyjnym (resellerom/integratorom) w całym regionie EMEA skorzystać z możliwości, jakie niesie ze sobą dynamiczny rozwój rynku komunikacji zintegrowanej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here