Onex Group Partnerem Roku Microsoft 2016

0
673
Jakub Hryciuk, Dyrektor Zarządzający w Onex Group

Wyróżniające się wyniki sprzedażowe Office 365 i Azure wśród małych i średnich firm oraz aktywna obecność na rynku konsumenckim i publicznym to główne uzasadnienie dla przyznania Onex Group tytułu Partnera Roku Microsoft 2016. Gratulacje od redakcji!

Wyróżnienie jest przyznawane tylko tym firmom, które w ocenie Microsoft, wykazują doskonałość biznesową w zakresie oferowania produktów firmy. Nagroda zostanie oficjalnie wręczona w trakcie konferencji Microsoft Worldwide Partner Conference w Toronto w lipcu br.

Wyróżnienia, przyznawane firmom działającym w ramach systemu partnerskiego Microsoft, mają charakter uznaniowy. Ich celem jest wyróżnienie tych partnerów, którzy działając w jednym z 119 państw, w których swoje filie ma Microsoft, stanowią przykład dla innych. – Czuję się bardzo dumny i wdzięczny firmie Microsoft, za wybranie nas jako swojego Partnera Roku w Polsce. Ten prestiżowy tytuł z jednej strony utrwala w nas przekonanie, że biznesowa droga, którą podążamy, była dobrym wyborem, a z drugiej motywuje i zobowiązuje nas do dalszego, jeszcze dynamiczniejszego rozwoju. Dla mnie i dla moich współpracowników tworzących Onex Group, technologia Microsoft to nie tylko praca, ale również pasja. I to, w połączeniu z modelową współpracą z polskim oddziałem korporacji, pozwala nam odczuwać dziś satysfakcję, z nagrody oraz z wyników biznesowych, które osiągamy – komentuje Jakub Hryciuk, Dyrektor Zarządzający w Onex Group.

Uzasadnieniem dla przyznania Onex Group tytułu Partnera Roku Microsoft były wyróżniające się wyniki sprzedażowe takich produktów jak Office 365 i Azure wśród klientów z sektora MŚP, zaangażowanie pracowników, którzy stale dbają o aktywną obecność na rynku konsumenckim oraz publicznym, w tym głównie samorządowym. Nie bez znaczenia jest również fakt prowadzenia od 15 lat portalu CentrumXP, który stał się dla klientów niezastąpionym serwisem internetowym, gdzie szukają informacji o oprogramowaniu Microsoft.

– Jesteśmy zaszczyceni mogąc wyróżnić firmę Onex Group z Polski, przyznając jej tytuł

Gavriella Schuster
Gavriella Schuster

Partnera Roku Microsoft – powiedziała Gavriella Schuster, Dyrektorka Generalna Worldwide Partner Group  w Microsoft Corp. – Wśród partnerów naszej organizacji, Onex Group jest wiodącym przykładem wspaniałego talentu w dostarczaniu innowacyjnych i rewolucyjnych rozwiązań.

Partner Roku Microsoft to już drugie wyróżnienie przyznane Onex Group w ciągu ostatnich kilku miesięcy. W październiku 2015 roku firma otrzymała tytuł Partnera Roku w segmencie MŚP.

W sumie o wyróżnienie tytułem Partnera Roku Microsoft ubiegało się ponad 2500 uczestników. Natomiast wyróżnienie w trakcie konferencji Microsoft Worldwide Partner Conference w Toronto w lipcu br. otrzyma tylko 119 partnerów z  każdego z 119 państw, gdzie Microsoft ma swoje filie.