OKIEM WYDAWCY: Veracomp pobrylował w Las Vegas…

0
2281
Mariusz Kochański, 3-ci od lewej

I nie była to aktywność przy maszynach hazardowych. Tym razem, znamienne… od 2015 roku dystrybutor został wreszcie szerzej doceniony przez HPE na globalnej arenie. Za co? Za wyniki w regionie EMEA. Gratulacje! Dystrybutorowi starczyło cierpliwości, by zostać dostrzeżonym! Za to też gratulacje!

I właściwie tyle, jeśli chodzi o „prędkość przepływu informacji”. Przykrym pozostaje fakt, że nawet osoby reprezentujące polski oddział HPE bardziej chwaliły się w mediach społecznościowych fotkami z nudnymi pejzażami przereklamowanej stolicy hazardu, widoczkami z Wielkiego Kanionu, reminiscencjami z drogi 66 … niż…. z faktycznymi sukcesami z naszego regionu i Polski. Dla mnie oliwy do ognia dodały fotki z tamy, którą prawie każdy gość LV zaliczył.

Ale to moje prywatne spostrzeżenie, może nie jest obiektywne. Bywałem wcześniej na tym wydarzeniu, w czasach gdy firma stanowiła całość. Ale ta historia już się nie wróci.

Z trudem także szukać komentarzy polskiej ekipy odpowiedzialnej za komunikację. Myślę, że konkurencja się ze mną zgodzi! W Polsce oprócz „generowania leadów” nie ma komunikacji, nawet nie przychodzi mi do głowy do kogo zadzwonić o dodatkowe pytania… To straszna porażka, komunikacyjna porażka.

Ale wróćmy do lokalnej prasy odnotowującej sukcesy naszego rodzimego dystrybutora, z którym liczą się rywale w regionie EMEA… Swoją drogą, szkoda, że dystrybutor nie wymienia nagród otrzymanych od lokalnej prasy branżowej….Moim zdaniem wpisują się lepiej niż wypadek w LV…

Cytujemy oficjalny komunikat od dystrybutora!

Nagrody Partner Roku 2018 wręczane są partnerom, którzy stale podnoszą standardy obsługi oraz poziom zadowolenia klientów. Zwycięzcy wybierani są z uwagi na bardzo dobre wyniki finansowe i biznesowe.

Obecnie HPE jest inną firmą niż kilka lat temu. Zmieniona, dynamiczna, z wieloma unikalnymi technologiami i innowacyjnymi produktami. Śmiało można powiedzieć, że to lider wśród producentów dostarczających kompleksowe rozwiązania hybrydowego IT.

Tym bardziej cieszy nas fakt tak wysokiego wyróżnienia. Jest ono docenieniem naszego zaangażowania w sprzedaż serwerów, pamięci masowych, produktów bezprzewodowych i sieciowych tego producenta. Nagroda jest również potwierdzeniem naszych najwyższych kompetencji w zakresie strategicznych dla HPE technologii i produktów, takich jak: Nimble, SimpliVity, Aruba czy Synergy w całym regionie CEE – skomentował Mirosław Chełmecki, dyrektor Działu Pamięci Masowych i Serwerów, Veracomp. – To także wyraz uznania dla całego zespołu Veracomp za najwyższy poziom obsługi, wsparcia handlowego i technicznego przy dostarczaniu – wspólnie z naszymi Partnerami – innowacyjnych rozwiązań IT.

Tytuł Dystrybutor Roku 2018 to kolejne wyróżnienie przyznane Veracomp przez Hewlett Packard Enterprise. Wśród dotychczas otrzymanych najważniejsze to:

  • Dystrybutor Roku 2017, Kongres Partnerów Hewlett Packard Enterprise 2018
  • Dystrybutor Roku 2016, Kongres Partnerów Hewlett Packard Enterprise 2017
  • Dystrybutor Roku 2015 w Polsce, Dystrybutor Roku 2015 w CEEI, Konferencja HPE Distribution Partner
  • Best HPE Software Distributor CEE 2015
  • Największy obrót z partnerami Distribution Led 2015, Kongres Autoryzowanych Partnerów HPE 2016