NVIDIA: nowa budżetowa grafika

0
162

NVIDIA wprowadza na rynek tanie karty graficzne GeForce GT 710. 710 -ka to karta graficzna, której wydajność jest o 70% wyższa od produktów poprzedniej generacji, a co za tym idzie zapewnia większą płynność pracy z komputerem. Pecety biznesową dostaną nowe możliwości. 
Jak zapewnia producent, GT 710 jest dziesięciokrotnie szybsza od zintegrowanych układów graficznych, bezproblemowo współpracuje z systemem Windows 10 i może obsłużyć do trzech monitorów HD, stanowiąc idealne rozwiązanie dla osób wymagających wysokiej wydajności w dowolnym środowisku roboczym.

Według przeprowadzonych badań*, systemy z wieloma monitorami zwiększają produktywność użytkownika nawet o 30%. Obsługa wielu monitorów na komputerze ze zintegrowaną grafiką zależy głównie od liczby gniazd na płycie głównej, która zwykle jest niewielka.

NVIDIA GeForce GT 710 zapewnia większą wydajność w różnych zastosowaniach, a także 3,5-krotny wzrost wydajności w grach w porównaniu z podstawowymi zintegrowanymi układami graficznymi. Niezawodne i stabilne oprogramowanie GeForce Experience zapewnia, że sterowniki procesora graficznego zawsze będą aktualne.

Model GT 710 został oparty na wielokrotnie nagradzanej architekturze Kepler i jest wyposażony w 192 rdzenie CUDA, 1 lub 2 GB pamięci DDR3 oraz funkcje dodatkowe, takie jak technikę NVIDIA PureVideo HD zapewniającą wyrazistość obrazu, płynność odtwarzanych materiałów wideo oraz precyzyjne skalowanie obrazu, a także obsługę dźwięku True HD i DTS-HD.

Ceny kart graficznych GeForce GT 710 zaczynają się od 162zł. Można je nabyć u wszystkich autoryzowanych partnerów handlowych firmy NVIDIA.

Więcej informacji można uzyskać na stronie:  http://www.nvidia.pl/object/geforce-gt-710-pl.html

*Wg badań Jon Peddie wyposażenie konfiguracji w wiele monitorów poskutkowało zwiększeniem produktywności o 20-30%