Nowy Wiceprezes S4E S.A. – Aneta Bartnicka zajmie się kwestiami związanymi z finansami Spółki.

0
1999
[sam id=8 codes='false']

Aneta Bartnicka od 2 lipca 2018r. została nowym Wiceprezesem Zarządu S4E S.A. Zajmie się kwestiami związanymi z finansami Spółki. Obecna Wiceprezes S4E S.A. ma wieloletnie doświadczenie w kompleksowym zarządzaniu finansami spółek należących do międzynarodowych grup kapitałowych. Kierowała także działami zakupów, administracji sprzedaży, logistyką i magazynem. 

 

Od początku swojej kariery zawodowej jest związana z branżą telekomunikacyjną i IT. Ostatnie 7 lat pełniła funkcję dyrektora finansowego w Dimension Data Sp. z o.o., gdzie od 2017 roku pełni także funkcję prokurenta. Jest absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, na której studiowała finanse i bankowość. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu podatków. Zdobyła również międzynarodowy certyfikat CIMA, potwierdzający wysokie kwalifikacje w zakresie rachunkowości zarządczej.

 

Prywatnie czas wolny Aneta Bartnicka najchętniej spędza poznając geografię innych krajów. Interesuje się także językiem hiszpańskim i kulturą Hiszpanii. Jest perfekcjonistką. Profesjonalizm łączy z pasjami i szacunkiem do każdego człowieka.