Nowy wiceprezes w Engave

0
562
Rafał Wójcik

Z początkiem sierpnia br. Rafał Wójcik objął stanowisko wiceprezesa zarządu w spółce Engave.

[sam id=8 codes='false']

Rafał Wójcik dołączył do Engave w 2015 roku. Karierę w firmie Engave rozpoczął od stanowiska team leadera zespołu sprzedażowego w sektorze public, następnie awansował na stanowisko dyrektora Działu Wdrożeń i Logistyki.

Od 1 sierpnia 2017 objął stanowisko członka zarządu. Rafał Wójcik odpowiedzialny będzie za pion handlowy oraz wdrożeniowo – logistyczny.

Obecnie, w nowych strukturach zarządu spółki Engave znajdują się  trzy osoby: Iwo Dominik Żochowski, prezes zarządu, Adrianna Kilińska, wiceprezes zarządu i Rafał Wójcik, wiceprezes zarządu.

Rafał Wójcik, ekonomista z wykształcenia, ekspert w zakresie zarządzania strategicznego. Negocjator międzynarodowy. Absolwent studiów MBA. Specjalista w doradztwie strategicznym, handlowym i finansowym. Ekspert optymalizacji procesów i kosztów. W swojej karierze budował i prowadził zespoły handlowe. Jest współautorem wielu opracowań strategicznych i programów rozwoju, w tym programów rewitalizacji, strategii marketingowych oraz finansowych. Człowiek posiadający duże doświadczenie w restrukturyzacji przedsiębiorstw.