Nowy szef Avaya Poland

0
150

Avaya zmienia leadera. Artur Chmielewski objął funkcję dyrektora zarządzającego polskim oddziałem firmy Avaya. Gratulacje!

Artur ma bogate doświadczenie w rozwoju sprzedaży oraz zarządzania projektami i zespołami. W firmie Avaya pracuje od 2014 r., kiedy został dyrektorem wsparcia sprzedaży w Europie Wschodniej, a później również w Austrii i Szwajcarii. Podczas realizacji swoich zadań był w bezpośrednim kontakcie z klientami, a jego doświadczenie zawodowe zdobyte na stanowiskach regionalnych przekłada się na dobre rozpoznanie rynku, panujacych na nim trendów oraz zmieniających się potrzeb klientów.

Przed rozpoczęciem pracy w Avaya Artur przez dziesięć lat pracował w firmie Nokia Siemens Networks, gdzie zajmował się sprzedażą i technicznym wsparciem sprzedaży rozwiązań infrastrukturalnych przeznaczonych dla globalnych operatorów telekomunikacyjnych. W ostatnim okresie swojej pracy w Nokia Siemens Networks był zaangażowany w sprzedaż systemów zarządzania w telekomunikacji, obejmujących m.in. zarządzanie doświadczeniem klienta.