CONNECT DISTRIBUTION: Nowa osoba w zarządzie

0
114

Do zarządu CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o.o. dołączył Józef Dusza, który będzie odpowiedzialny za konsolidację i rozwój oferty firmy w zakresie pamięci masowych oraz rozwiązań disaster recovery.

Józef Dusza posiada bogate doświadczenie na rynku dystrybucyjnym. W latach 2004-2011 współtworzył spółkę dystrybucyjną S4E S.A., gdzie jako Prezes Zarządu był odpowiedzialny za wprowadzenie spółki na parkiet NewConnect.

Następnie w latach 2011-2014 utworzył polski oddział dystrybutora ZYCKO Sp. z o.o., którym kierował, aż do roku 2014 kiedy to utworzył kolejną spółkę dystrybucyjną. Nowo powstała firma IT Force Sp. z o.o. podpisała umowy partnerskie z kilkoma innowacyjnymi producentami i wyspecjalizowała się w dziedzinie pamięci masowych i bezpieczeństwa.

Obecnie firma IT Force Sp. z o.o. została przejęta przez spółkę CONNECT DISTRIBUTION Sp. o. o., a Zarządy obu firm będą od teraz realizowały wspólną strategię rozwoju skonsolidowanej oferty dystrybucyjnej na rynku polskim oraz krajów regionu Europy Wschodniej pod marką CONNECT DISTRIBUTION.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here