CONNECT DISTRIBUTION: Nowa osoba w zarządzie

0
316

Do zarządu CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o.o. dołączył Józef Dusza, który będzie odpowiedzialny za konsolidację i rozwój oferty firmy w zakresie pamięci masowych oraz rozwiązań disaster recovery.

Józef Dusza posiada bogate doświadczenie na rynku dystrybucyjnym. W latach 2004-2011 współtworzył spółkę dystrybucyjną S4E S.A., gdzie jako Prezes Zarządu był odpowiedzialny za wprowadzenie spółki na parkiet NewConnect.

Następnie w latach 2011-2014 utworzył polski oddział dystrybutora ZYCKO Sp. z o.o., którym kierował, aż do roku 2014 kiedy to utworzył kolejną spółkę dystrybucyjną. Nowo powstała firma IT Force Sp. z o.o. podpisała umowy partnerskie z kilkoma innowacyjnymi producentami i wyspecjalizowała się w dziedzinie pamięci masowych i bezpieczeństwa.

Obecnie firma IT Force Sp. z o.o. została przejęta przez spółkę CONNECT DISTRIBUTION Sp. o. o., a Zarządy obu firm będą od teraz realizowały wspólną strategię rozwoju skonsolidowanej oferty dystrybucyjnej na rynku polskim oraz krajów regionu Europy Wschodniej pod marką CONNECT DISTRIBUTION.