Nowość w ofercie CONNECT DISTRIBUTION

0
464

CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o.o. podpisał umowę dystrybucyjną z firmą Thycotic, amerykańskim producentem oprogramowania z zakresu IT Security. Rozwiązania firmy Thycotic zapobiegają cyberatakom, zabezpieczają hasła, chronią urządzeni końcowe oraz kontrolują dostęp do aplikacji.

[sam id=8 codes='false']

„Nawiązanie współpracy z firmą Thycotic to kolejny ważny krok w budowaniu naszej oferty w zakresie rozwiązań bezpieczeństwa. Mamy nadzieję, że rozwiązania Thycotic w krótkim czasie zyskają uznanie polskich klientów stawiających na skuteczną profilaktykę przed atakami hackerskimi, a jednocześnie oczekujących szybkiego wdrożenia i łatwej administracji.” – powiedział Sławomir Karpiński, Prezes Zarządu w CONNECT DISTRIBUTION.

Thycotic jest jedną z najszybciej rozwijających się firm zajmujących się bezpieczeństwem IT. Zapewniają swoim klientom swobodę wyboru rozwiązań w tradycyjnym modelu licencyjnym jak i w chmurze. W chwili obecnej z rozwiązań firmy Thycotic korzysta ponad 7 500 klientów na całym świecie.

Rozwiązania firmy Thycotic bazują na trzech najważniejszych filarach:

  • Secret Server uproszcza zarządzanie kontami użytkowników, monitoruje, przeprowadza audyt całej infrastruktury w celu zminimalizowania wszelkich zagrożeń wewnętrznych i zewnętrznych, podnosząc poziom bezpieczeństwa w organizacji. Secret Server to numer 1 w branżowych analizach oceniających poziom zadowolenia użytkowników – rozwiązanie wykorzystywane jest już w ponad 3000 firmach na całym świecie przez ponad 180 000 specjalistów IT.
  • Password Reset Server to system administracji hasłami w organizacji, umożliwiający uprawnionym pracownikom na samodzielne zarządzanie, autoryzację i określanie poziomu uprawnień, bez konieczności każdorazowego angażowania działu IT. Uwierzytelnianie może odbywać się np. metodą graficzną czy dwuetapowo – poprzez logowanie z dodatkowym potwierdzeniem za pomocą SMS.
  • Group Management Server upoważnia kierowników działów do zarządzania dostępami użytkowników w ramach grup Active Directory, w sposób całkowicie kontrolowany, co zwiększa bezpieczeństwo i eliminuje angażowanie helpdesku. Intuicyjny interfejs użytkownika dostosowany jest do obsługi przez działy i użytkowników nawet z niewielkim doświadczeniem w zakresie IT.