Nowe ScanJet`y na rynku

0
165

HP Inc wprowadzi na rynek cztery skanery biznesowe nowej generacji, które spełniają szeroką gamę potrzeb, od ogólnych prac biurowych do skomplikowanych obiegów dokumentów.

Nowe HP ScanJet, smuklejsze od poprzednich modeli, umożliwiające obsługę także za pośrednictwem urządzeń mobilnych, zwiększają wydajność pracy za sprawą szybkiego skanowania dwustronnego, pojemnego automatycznego podajnika dokumentów (ADF) oraz niezawodnego mechanizmu podawania papieru.

hp20160524594Nowe skanery ScanJet po raz pierwszy oferują także opcjonalny moduł Wi-Fi1, który upraszcza łączenie się i skanowanie z dowolnego miejsca w biurze. Szczególnie docenią to klienci z branży zdrowotnej, bankowej, ubezpieczeniowej i prawnej. Nowe ScanJety umożliwiają też użytkownikom skanowanie obrazów bezpośrednio do aplikacji dzięki dołączonemu oprogramowaniu oraz w pełni funkcjonalnym sterownikom TWAIN i ISIS®, a ponadto obsługują aplikację HP JetAdvantage Capture, która ułatwia skanowanie, zapisywanie i przesyłanie plików cyfrowych z poziomu urządzenia mobilnego.

Firma HP zapowiedziała też nowy skaner klasy podstawowej, który sprawdza się zarówno w prostym skanowaniu kolorowym, jak i w skomplikowanych cyklach pracy i jest dostępny w bardzo przystępnej cenie.

„Klienci biznesowi potrzebują niedrogich, łatwych w użyciu narzędzi, pomagających przekształcać dane w treść cyfrową, którą można łatwo przeszukiwać, udostępniać i archiwizować – powiedział Robert Sekuła, z firmy HP. – Zapowiedziane dziś skanery HP ScanJet pozwalają prosto i intuicyjnie wykonywać typowe prace biurowe. Jednocześnie cechują się dużą niezawodnością i można je skonfigurować pod kątem specyficznych przepływów pracy, dzięki czemu klienci mogą skupić się na swojej działalności”.

Nowe skanery:

• Z myślą o przedsiębiorstwach HP Inc wprowadza dwa nowe skanery – HP ScanJet Enterprise Flow 5000s4 oraz HP ScanJet Enterprise Flow 7000 s3. Dzięki opcjonalnemu modułowi Wi-Fi, oba obsługują łączność Wi-Fi/Wi-Fi Direct, z co umożliwia pracę mobilną. Mogą też skanować złożone arkusze A3 bez korzystania z foliowej koperty. Oferują technologię HP EveryPage, która zapewnia niezawodne skanowanie niemal wszystkich typów dokumentów, nawet mieszanych stosów kartek o różnych rozmiarach i gramaturach. HP ScanJet Enterprise Flow 5000 s4 może skanować do 50 stron na minutę (6000 stron dziennie); HP ScanJet Enterprise Flow 7000 s3 skanuje nawet 75 stron na minutę (7500 stron dziennie).

HP ScanJet Pro 3000 s3, przeznaczony dla małych i średnich firm, które potrzebują niezawodnego skanera z funkcjami wspierającymi przepływ pracy, może skanować nawet 35 stron na minutę, w tym do urządzeń mobilnych. Jest to najtańszy skaner HP z łącznością Wi-Fi, oferujący również złącze USB 3.0. Wykorzystuje też technologię HP EveryPage.

• Dla małych i średnich firm, które zwracają szczególną uwagę na koszty, HP Inc wprowadza HP ScanJet Pro 2000 s1 – skaner klasy podstawowej w przystępnej cenie 1899 PLN. Pozwala on niezawodnie skanować większe partie dokumentów z szybkością do 24 stron na minutę, oferuje jednoprzebiegowe skanowanie dwustronne i jest zalecany dla klientów, którzy skanują do 2000 stron dziennie.