Nowe osoby w Engave

0
465

Engave poszerza zespół specjalistów i kadry zarządzającej. W marcu 2017 roku Engave zyskał nowego marketing managera oraz dyrektora handlowego.

[sam id=8 codes='false']

Izabela Sakowicz objęła funkcję marketing managera Engave, gdzie od marca czuwa nad firmową strategią marketingową. Grzegorz Woźniak jako dyrektor handlowy odpowiada w Engave za sprzedaż kluczowych produktów i usług oraz kieruje zespołem handlowców.

Izabela Sakowicz w obszarze sprzedaży i komunikacji marketingowej działa przeszło 9 lat. Jest związana z branżą IT od 2012 roku. Wcześniej odpowiadała m.in. za marketing i promocję w wydawnictwie IDG, wydawcy czasopisma „Computerworld”. Koordynatorka cyklu spotkań Klubu CIO. Na swoim koncie ma projekty marketingowe dla firm polskich i zagranicznych. Wierzy w moc content marketingu, zasadę H2H (Human to Human) i siłę relacji biznesowych. Optymistka z urodzenia, marketingowiec z wyboru, pasjonatka skutecznej komunikacji. Absolwentka Politechniki Warszawskiej oraz podyplomowych studiów w zakresie marketingu i strategii marketingowych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Grzegorz Woźniak swoją karierę w branży IT rozpoczynał jako inżynier systemów. W kolejnych latach poszerzał swoje kompetencje zawodowe jako manager sektora publicznego w firmach Dell EMC, Oracle czy NetApp. Jest absolwentem Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.