Nowa odsłona Acronis True Image

0
229

Acronis wprowadza nową odsłonę Acronis True Image – szybkiego i uniwersalnego rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych. 

Acronis dostawca rozwiązań do ochrony danych wprowadza do sprzedaży oprogramowanie Acronis True Image Cloud oraz Acronis True Image 2016 – rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych dla klientów indywidualnych, całych rodzin i domowych biur. Acronis True Image Cloud to szybkie i uniwersalne na rynku rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych, które zapewnia kompleksową ochronę danych (lokalnie i w chmurze), zdjęć, filmów, dokumentów, aplikacji, haseł, ustawień, kontaktów, a nawet całego komputera. Acronis True Image Cloud zapewnia ochronę wielu urządzeń (komputerów PC, Mac, iPhone’ów, iPadów, urządzeń opartych na systemie Android oraz tabletów z systemem Windows), a zintegrowana konsola internetowa pozwalająca na zarządzanie urządzeniami z jednego miejsca oraz nielimitowane miejsce w chmurze dla przechowywania danych.

Acronis True Image Cloud zapewnia kompletną ochronę przed utratą danych, a w szczególności przed przypadkowym wykasowaniem plików, błędami użytkownika, a nawet uszkodzeniem, zagubieniem, czy kradzieżą sprzętu. Acronis True Image Cloud to:

  • Ochrona wszystkich urządzeń – komputery PC, Mac, urządzenia Android, iPhone i iPad oraz tablety z systemem Windows.
  • Zarządzanie kopiami zapasowymi wielu urządzeń z jednego miejsca – nowa internetowa konsola zarządzająca, która pozwala na obsługę operacji tworzenia i odzyskiwania kopii zapasowych wielu urządzeń z dowolnego miejsca i dowolnego urządzenia, dostępna jest z poziomu przeglądarki internetowej. 
  • Przechowywanie i archiwizowanie danych w chmurze – dzięki nielimitowanej przestrzeni w chmurze oraz nowej funkcji przenoszenia dużych i rzadko używanych plików do bezpiecznej chmury Acronis, użytkownik nigdy nie wyczerpie miejsca na składowanie danych, a komputery będą pracowały bez przeszkód, mając do dyspozycji więcej miejsca na dyskach. Użytkownicy mogą przeglądać zarchiwizowane pliki z poziomu dowolnego urządzenia oraz archiwizować pliki na podstawie typu i rozmiaru.

Acronis True Image korzysta z silnika Acronis AnyData Engine (zespół technologii ochrony danych, które przechwytują, zapisują, przywracają, kontrolują i umożliwiają dostęp do dowolnych danych w dowolnej lokalizacji) udostępnia technologię pełnej kopii zapasowej, dzięki której użytkownicy mogą chronić wszystko, mając możliwość przywrócenia tylko potrzebnych elementów – od pojedynczego pliku do całego komputera. 

Acronis True Image 2016 jest już dostępny i może być wykorzystany do tworzenia oraz przywracania tylko lokalnych kopii zapasowych. Acronis True Image 2016 pozwala na tworzenie kopii zapasowych całego komputera, przywracanie kopii z poziomu dysku ratunkowego oraz migrację na nowe komputery z wykorzystaniem dysku lokalnego. Nowa wersja 2016 przywraca funkcję ‘try& decide’ zapewniając kontrolowane, tymczasowe środowisko dla bezpiecznego testowania nowego oprogramowania, sterowników i konfiguracji systemu. Acronis True Image 2016 wykorzystuje silnik Acronis AnyData Engine. Poniżej ceny. Warto także sprawdzić ceny w dystrybucji, np. w Arrow ECS.  

Acronis True Image Cloud z nieograniczonym miejscem w chmurze:

  • €83,99 na 1 rok dla jednego komputera i trzech urządzeń
  • €134,41 na 1 rok dla trzech komputerów i dziesięciu urządzeń
  • €168,03 na 1 rok dla pięciu komputerów i piętnastu urządzeń

Acronis True Image 2016 – tworzenie i przywracanie tylko lokalnych kopii zapasowych:

  • €41,97 dla jednego komputera
  • €67,18 dla trzech komputerów
  • €83,99 dla pięciu komputerów

 www.acronis.com