Netwise pierwszy w regionie z nową kompetencją

0
246

Netwise pierwszym i jedynym w Europie Środkowo-wschodniej integratorem CRM ze statusem GOLD w nowej kompetencji Microsoft Cloud Customer Relationship Management.

Netwise jako jedyny w regionie CEE partner Microsoft spełnił wyśrubowane wymagania i osiągnął najwyższą możliwą kompetencję w zakresie implementacji produktów chmurowych Microsoft: GOLD Cloud Customer Relationship Management.Gold Cloud CRM - News(1)

GOLD Cloud CRM jest potwierdzeniem najwyższej jakości usług w zakresie wdrożeń Microsoft Dynamics CRM Online, marketing, social i platform biznesowych w chmurze.

Partner, który chce cieszyć się statusem GOLD w rozwiązaniu CRM Online musi nie tylko spełnić bardzo wysokie wymagania dotyczące sprzedaży Microsoft CRM Online, mieć aż 5 referencji z działających wdrożeń CRM Online, ale również w pełni certyfikować aż 6 osób z najnowszej wersji Dynamics CRM 2016.

Jakub_Skałbania_NetwiseTo była jedna z najtrudniejszych do zdobycia kompetencji Microsoft. Cieszymy się z niej z kilku powodów, – wyjaśnia Jakub Skałbania, Lead Consultant Netwise. – Jednym z nich jest to, że Netwise po raz kolejny pokazał, że jako lider pierwszy reaguje na zmiany zachodzące na rynku i najszybciej dopasowuje się do wizji i planów Microsoft. Mieliśmy pierwsze duże wdrożenie CRM Online na rynku finansowym, pierwsze w Europie wdrożenie klasy Enterprise CRM Online w branży telekomunikacyjnej, a teraz pierwsi osiągnęliśmy status GOLD Cloud CRM.

Microsoft stawia na chmurę, mobilność i rewolucję cyfrową, a my jako kluczowy partner Microsoft w zakresie CRM po raz kolejny udowadniamy, że polska firma może operować globalnie, być prekursorem w regionie i śmiało dotrzymywać kroku gigantowi z Redmond, – dodaje J.Skałbania.

To już drugie złoto Netwise. Firma ma także kompetencję GOLD w zakresie rozwiązania standardowego Dynamics CRM, instalowanego w infrastrukturach klientów.

Wszystkie kompetencje Microsoft firmy Netwise posiada już kilka innych kompetencji. Gold: Cloud Customer Relationship Management, Customer Relationship Management oraz Silver: Application Development, Cloud Productivity.